درحال خواندن: Nvidia تایید کرد که آخرین درایور آن در Modern Warfare 2 مشکل ایجاد کرده است
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Modern Warfare 2

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Nvidia تایید کرد که آخرین درایور آن در Modern Warfare 2 مشکل ایجاد کرده است

Nvidia در حال کار بر روی یک Hotfix است، اما در حال حاضر، باید از درایورهای 526.47 دوری کنید.

توسط | 8 آبان 1401 | 0 دیدگاه

اگر هنوز سیستم خود را به آخرین نسخه درایور گرافیکی Nvidia آپدیت نکرده اید، پیشنهاد می‌‌کنیم که دست نگه دارید: Nvidia تأیید کرده است که یک باگ در این نسخه از درایور وجود دارد که باعث از کار افتادن Call of Duty: Modern Warfare 2 شده است.

در ابتدا این خبر از طریق Beenox، استودیوی اصلی نسخه کامپیوتری Modern Warfare 2، به ما رسید. «ما متوجه برخی مشکلات در پایداری با جدیدترین درایورهای NVIDIA 526.47 در Call of Duty #MWII شده‌ایم. همچنین Beenox توییت کرد: “در حال حاضر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از نسخه درایورهای 516.59 یا 522.25 استفاده کنید.

انویدیا بعداً در ایمیلی که به PC Gamer ارسال شد، مشکل را تأیید کرد. یکی از نمایندگان نوشت: “بله، یک باگ برای این بازی ثبت شده است و ما در حال کار بر روی یک Hotfix هستیم.” این به طور خاص به همین دلیل است که آخرین نسخه Game Ready Driver ما در وهله اول برای این عنوان تبلیغ یا توصیه نشده است.

از قضا، چندین نفر که در مورد مشکلات در Reddit پست می‌کنند، می‌گویند که برای رفع مشکلات خرابی به آخرین درایورها به‌روزرسانی شده‌اند. به عنوان مثال، یکی از Redditor توضیح می‌دهد که Steam پس از یک کرش، به دانلود طولانی‌مدت نیاز دارد تا به بازی اجازه دهد دوباره راه‌اندازی شود (حتی اگر در واقع چیزی دانلود نشود)، مشکلی که من چندین بار با آن مواجه شده‌ام. به روز رسانی درایورهای گرافیکی یک مرحله اولیه استاندارد برای عیب یابی است، اما در این مورد، ظاهراً مشکل را بدتر می کند.

Nvidia بازه زمانی خاصی برای رفع این باگ اعلام نکرده است، اما درایور آماده بازی کنونی همچنان به‌عنوان 526.47 فهرست شده است؛ بنابراین در حال حاضر بهترین کار این است که فقط به آنچه دارید پایبند باشید. حتی اگر کمی مشکل داشته باشد، البته اگر قبلاً به‌روزرسانی کرده‌اید و می‌خواهید به نسخه قبل باز گردید، دستورالعمل‌های انجام این کار در nvidia.com موجود است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید