درحال خواندن: God of War Ragnarok یک ماموریت جانبی دارد که ادای احترامی زیبا به یک توسعه دهنده درگذشته است
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

GOW Ragnarok

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

God of War Ragnarok یک ماموریت جانبی دارد که ادای احترامی زیبا به یک توسعه دهنده درگذشته است

خاطره Jake Snipes تا ابد زنده می‌ماند

توسط | 29 آبان 1401 | 0 دیدگاه

بازی God of War Ragnarok یک ماموریت جانبی زیبا دارد که یادبودی برای Jake Snipes است، یک برنامه‌نویس بازی در استودیو Santa Monica که در سال 2020 درگذشت.

مامورت جانبی مورد نظر Across the Realms نامیده می‌شود، و اهمیت آن در توییتر توسط Sam Handrick، یک برنامه‌نویس ارشد بازی در استودیو سانتا مونیکا که پارتنر Snipes نیز بود، به اشتراک گذاشته شد.

God of War Ragnarok

GOW Ragnarok

چیزی در God of War ragnarok وجود دارد که برای من بسیار خاص است. من‌ایده آن را داشتم و تیم برای انجام آن واقعاً مرا ناامید نکرد. می‌خواستم کمی صبر کنم تا در این باره صحبت کنم، اما حالا می‌خواهم آن را به اشتراک بگذارم. در مورد Ballad of Jari and Somr صحبت می‌کنم.

Sam Handrick

کسانی که در دنیای God of War Ragnarok جست و جو کرده باشند ممکن است متوجه اولین نشانه‌های این مامورت جانبی یعنی قلب‌های سبز که بر روی صخره‌ها در سراسر قلمرو نقاشی شده‌اند شده باشند، و منشأ آن‌ها و داستان پشت این ماموریت با‌ایده‌ای که توسط Handrick و Snipes سال‌ها پیش شکل گرفت آغاز شد.

متأسفانه، Snipes در سال 2020 از دنیا رفت. زمانی که Handrick به کار بازگشت، میدانست که می‌خواهد God of War Ragnarok را آنطور که ‏Snipes سزاوار آن بود بسازد. او همچنین می‌خواست اطمینان حاصل کند که یاد Snipes برای همیشه در این بازی باقی خواهد ماند.

Snipes از کارگردان بازی، Eric Williams، خواست که آیا ممکن است یادبودی برای Jake در این بازی در نظر گرفته شود، و او قبول کرد. در طول ماموریت، شما یک آتش رنگین‌کمانی خواهید دید که «هرگز آتش آن خاموش نمی‌شود» این بخشی از خاطره جیک است که برای همیشه زنده خواهد ماند.

این آتش هرگز خاموش نمی‌شود. در سردترین روز‌ها، در طول شب‌هایی که دوست نداری آن‌ها را بگذرانی. این آتش در این دنیایی که ما در Sony Santa Monica برای همیشه خلق کردیم برافروخته خواهد ماند، و داستان مردی که من در او چیزی توصیف نشدنی یافتم را با خود زنده نگاه خواهد داشت. چیزی که همیشه با من همراه خواهد بود.

Sam Handrick

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید