درحال خواندن: انتشار غلفلگیرکننده بازی جدیدی از سازنده West of loathing!
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Shadows Over Loathing

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

انتشار غلفلگیرکننده بازی جدیدی از سازنده West of loathing!

پنج سال توسعه بازی بدون هیچ خبر و رویدادی

توسط | 24 آبان 1401 | 0 دیدگاه

پس از پنج سال تلاش برای ساخت، Shadows Over Loathing معرفی و بر روی پلتفرم استیم منتشر شد.
خیلی عجیب به نظر می‌رسد که در سال‌ها بر روی چیزی کار کنید و هرگز کلمه‌ای در مورد آن به کسی نگویید، اما این دقیقاً همان کاری است که Asymmetric Publications انجام داده‌است. 

Shadows Over Loathing

توسعه‌دهندگان بازی RPG آنلاین Kingdom of Loathing و بازی کمدی تک‌نفره RPG وسترن West of Loathing مشغول داستان‌نویسی، کدنویسی و ترسیم اشکال آدمک‌ها به مدت پنج سال بودند، که به طور جالبی در مورد آن با هیچکس سخن نگفته بودند.

shadow over loathing

اما تا به امروز! بازی جدید Asymmetric از این سری Shadows Over Loathing نام دارد. نه تنها این بازی همین چند روز پیش معرفی شده‌است، بلکه در واقع همین چند روز پیش منتشر نیز شده‌است. شما می‌توانید هم اکنون آن را امتحان کنید.

در Shadows Over Loathing، شما به درخواست عمو مورای خود، که دوست دارد شما به اداره مغازه آنتیکش کمک کنید، به Ocean City سفر کرده‌اید. اما وقتی رسیدید، مورای ناپدید شده است. حالا نوبت شماست که مغازه را اداره کنید، دنیای مرموز سیاه و سفید را کاوش کنید و کشف کنی که چرا عمو مورای گم‌شده و در حال شکار چه چیز عجیبی بوده است.

شما حالا شانس این را دارید که دنیای باز جذاب، عجیب و غریب، سیاه و سفید را کاوش کنید، مکان‌های جدید را کشف کنید، با شخصیت‌های عجیب و غریب صحبت کنید، معما‌ها را حل کنید، و مبارزات نوبتی را با پری‌های تفنگ مانند، آدمک‌های گابلین مانند، ربات‌های پر سر و صدا و گنگستر‌های قدیمی داشته باشید.

یک‌بار دیگر اقتصاد بازی مبتنی بر گوشت است، انواع سلاح‌ها و لوازم عجیب و غریب برای پیدا کردن وجود دارد (‏من یک جادوگر پنیری هستم که از یک مجموعه انبر طلسم شده باربیکو استفاده می‌کنم)‏، و یک راز پیچیده برای کشف کردن در داستان بازی وجود دارد. و البته، مثل هر بازی وسترن دیگری تعداد زیادی کلاه هم در بازی وجود دارد!

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید