درحال خواندن: اولین بازی آگوست PS Plus به عنوان Hunter’s Arena Legends تایید شد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Hunter's Arena Legends

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

اولین بازی آگوست PS Plus به عنوان Hunter’s Arena Legends تایید شد

اعضای PS Plus زمانی که در ماه آگوست برای PS4 و PS5 عرضه می شود، می توانند بازی بتل‌رویال را به صورت رایگان دانلود کنند.

توسط | 16 آذر 1400 | 0 دیدگاه

Hunter’s Arena Legends

ماه آینده برای PS4 و PS5 عرضه خواهد شد و برای مشترکین PS Plus رایگان خواهد بود. همانطور که در آخرین نمایش وضعیت بازی سونی مشخص شد، اعضای PS Plus می توانند بازی فانتزی بتل‌رویال را از 3 آگوست تا 6 سپتامبر (۱۲ مرداد تا ۱۵ شهریور) بدون پرداخت هزینه دانلود کنند.

Hunter’s Arena: Legends یک بازی نبردرویال 30 نفره و مبارزاتی است که در آسیای باستان جریان دارد. شما به عنوان یک شکارچی بازی می کنید که باید از هنرهای رزمی برای شکار شیاطین و شکارچیان رقیب استفاده کنید. این بازی دارای دو نوع حالت نبرد رویال است: انفرادی و سه نفره. اولی به عنوان 30 بازیکن انفرادی است که برای همه توصیف می شود، در حالی که دومی به شما امکان می دهد با دو بازیکن دیگر متحد شوید تا با هم شیاطین را نابود کنید.

برخلاف بسیاری از بازی‌های بتل‌رویال، Hunter’s Arena: Legends بر روی نبردهای تن به تن دقیق تمرکز دارد. شما شکارچی خود را با سلاح های مختلف مانند شمشیر و داس تجهیز خواهید کرد. این بازی دارای 17 شکارچی مختلف است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید که هر کدام از آنها سبک بازی مجزایی دارند.

این همه آن چیزی نبود که در آخرین State of Play سونی دیدیم. ناشر همچنین Moss: Book II، دنباله‌ای بر بازی محبوب PSVR و همچنین Arcadegeddon را از جمعه سیزدهمین سازنده IllFonic معرفی کرد. ما همچنین نگاه های بهتری به بازی Death’s Stranding: Director’s Cut و تیراندازی آینده Arkane برای PS5، Deathloop داشتیم.


Source: GameSpot

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید