درحال خواندن: کارگردان بازسازی Splinter Cell یوبی سافت را ترک کرد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

تصویر Splinter Cell

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

کارگردان بازسازی Splinter Cell یوبی سافت را ترک کرد

دیوید گریول گفت که زمان "یک ماجراجویی جدید" فرا رسیده است.

توسط | 26 مهر 1401 | 0 دیدگاه

پس از سال‌ها شایعات و ناامیدی‌ها، زمانی که یوبی‌سافت در آذر 1400 (دسامبر 2021) اعلام کرد که بازی کلاسیک Splinter Cell در حال بازسازی کامل است، به عنوان یک خبر عالی برای طرفداران Splinter Cell بود. اما برخی از این طرفداران پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه دیوید گریول، کارگردان این پروژه، Ubisoft را ترک کرده است، کمی عصبی هستند.

گریول خروج خود را در صفحه لینکدین خود (از طریق VGC) اعلام کرد، جایی که او گفت که پس از 11 سال در یوبی سافت، “اکنون زمان آن رسیده است که به یک ماجراجویی جدید بروم.”

گریول نوشت: 11 سال زمان زیادی است و خلاصه کردن آن در یک پست تقریباً غیرممکن است، اما باید بگویم که من خوش شانس بودم. “خوشبختم که در طول سال‌ها با افراد بسیار خوبی کار کردم و دوستان زیادی پیدا کردم.

از Ubisoft Paris (Ghost Recon Future Soldier)، تا Ubisoft Toronto (Splinter Cell Blacklist، Assassin’s Creed Unity، Far Cry Primal، 5، 6 و Splinter Cell Remake)، من این فرصت را داشتم که روی فرنچایزهای زیادی کار کنم که به عنوان یک گیمر دوستشان دارم.”

گریول تنها یک مرد است، و کارمندان استودیو، حتی آنهایی که در موقعیت‌های رهبری هستند، با نظم و ترتیب حرکت می‌کنند. با این حال، واکنش به این خبر زیاد مثبت نبود.

redditor AceRojo نوشت: “خب، این خبر خوبی نیست.” “بسیاری از مشکلات Conviction توسعه معیوب بود. در اینجا امیدواریم که آنها احتمالات را شکست دهند.”

budyll66  اضافه کرد: “ابتدا مشکلات جدی با Prince of Persia Remake وجود دارد و اکنون این پروژه نیز با مشکل مواجه شده است.” “اوه، خب… آها، این یوبی سافت است!”

Revenant_XV نوشت: «من همیشه سعی می‌کنم محتاطانه خوش‌بین باشم، و در مورد این بازسازی، رویکردی که تاکنون در پیش گرفته‌ام، همین بوده است. “اما من هنوز بعد از اینکه بارها توسط یوبی سافت سوزانده شدم، ایمان بسیار کمی به این موضوع داشتم و اکنون، ایمان کمی که برایم باقی مانده است متزلزل شده است. هنوز هم سعی می‌کنم ذهن باز داشته باشم، اما این کار سخت‌تر می‌شود. این کار را زمانی انجام دهید که در گذشته چنین علائم هشدار دهنده ای را زیاد دیده‌اید.

احتمالاً هنوز راه زیادی برای بازسازی Splinter Cell وجود دارد، و فهرست شغلی اخیر نشان می‌دهد که این بازسازی یک کار یادداشت به یادداشت انجام نمی‌شود، بلکه یک بازسازی اولیه است. که “روح و تم های بازی اصلی را حفظ می‌کند و در عین حال شخصیت های ما و جهان را کاوش می‌کند تا آنها را معتبرتر و باورپذیرتر کند.” به نظر می‌رسد که این یک چالش اساسی برای یک کارگردان بازی است، اما یوبی سافت گفت که خروج گریول باعث کاهش سرعت کار نمی شود.

سخنگوی یوبی‌سافت در بیانیه‌ای که برای PC Gamer ارسال کرده است، گفت: «ما می‌توانیم تأیید کنیم که دیوید گریول یوبی‌سافت را ترک کرده است و می‌خواهیم از او برای کمک‌هایش تشکر کنیم. “خروج او تاثیری بر توسعه بازی نخواهد داشت.”

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید