درحال خواندن: داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla با آخرین به روز‌رسانی خود در ماه آذر به پایان می‌رسد.
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Assassins creed valhalla

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla با آخرین به روز‌رسانی خود در ماه آذر به پایان می‌رسد.

یک نه قاطع به ویژگی New Game+

توسط | 1 آذر 1401 | 0 دیدگاه

پس از نزدیک به دو سال توسعه پس از انتشار، Assassin’s Creed: Valhalla آخرین به روز‌رسانی خود را در 15 آذر امسال دریافت خواهد کرد. به روز‌رسانی نهایی شامل فصل آخر بازی خواهد بود، که Ubisoft آن را به عنوان «یک نتیجه‌گیری مؤثر و احساسی برای حماسه Eivor» توصیف می‌کند.

در این اعلامیه آمده‌است: «این اختتامیه برخی از داستان‌های توسعه‌یافته در سراسر بازی را به پایان خواهد رساند و به داستان شما در میان قبیله Raven نیز پایان خواهد داد. »

بازی Assassin’s Creed Valhalla

Assassins creed valhalla

این به روز‌رسانی‌ها شامل توانایی بازیکنان برای بالا نگه داشتن کلاه Eivor در تمام زمان‌ها؛ حتی زمانی که یک شنل نپوشیده باشند، نیز خواهد بود. این یک انتخاب صرفاً Cosmetic است، بالاخره بعضی بازیکنان ترجیح می‌دهند اسرار‌آمیز بودن خود را در تمام مدت حفظ کنند یا مو‌هایشان را زیر باران خشک نگه دارند.

Ubisoft همچنین برای یک ناشر بزرگ توضیح داد که چرا بازیکنان معمولاً درخواست اضافه شدن ویژگی New Game + به بازی را دارند، که البته این ویژگی به Valhalla نخواهد آمد. در بررسی اجرای این ویژگی، تیم به این نتیجه رسید که بازی گزینه‌های محدودی برای منحصر به فرد کردن قابلیت تکرار و پاداش دارد.

تیم توسعه گفت: «ما درک می‌کنیم که این خبر ناامید‌کننده خواهد بود. با این حال، ما‌امیدواریم که محتوای جدید منتشر شده در ماه‌های گذشته، از جمله تجربیات هرگز دیده نشده مانند Forgotten Saga، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و چالش برانگیز را برای کسانی فراهم کند که به دنبال محتوای قابل تکرار بیشتری هستند. »

Valhalla سومین بازی بزرگ از زمانی بود که Ubisoft تصمیم گرفت دیگر بازی‌های اصلی خود مانند Assassin’s Creed به صورت سالانه‌ای منتشر نکند. برای بسیاری، تنوع گسترده محتوا که در طول دوره بازی Valhalla منتشر شد، قدرت فرمت جدید را نشان می‌دهد. برای دیگران، این‌امید وجود دارد که بازی بعدی در این سری، بازگشتی به فرمت اولیه باشد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید