رئیس مایکروسافت میگوید هیچ برنامه ای برای کنسول ایکس باکس ندارد!

فقط یک پروژه Scarlett با کیفیت بالا برای سال 2020 در راه است!!! 🙂

Phil Spencer ، رئیس Xbox و بازی مایکروسافت ، تأیید کرده است که این شرکت روی کنسول فقط جریان کار نمی کند. شایعات پیش از این پیشنهاد کرده بودند که کنسول Project Scarlett نسل بعدی مایکروسافت با نسخه ای از رده بالا و “کنسول ابری” با مقادیر محدود محاسبات محلی برای مواردی مانند ورودی کنترلر ، پردازش تصویر و تشخیص برخورد برخورد کند.

فیل اسپنسر ، رئیس مایکروسافت ، در مصاحبه با Gamespot توضیح می دهد: “ما در حال حاضر روی یک کنسول کار نمی کنیم. ما درحال ساخت کنسولی هستیم که در جیب شما جا شود و بازی کردن را برای شما آسان سازد تا شما در هر مکانی بتوانید بازی کنید!!!

برنامه های مایکروسافت برای کنسول دوم در اوایل سال جاری به لطف نگرانی های توسعه دهنده و تمرکز بیشتر روی xCloud کنار گذاشته شد. مایکروسافت پس از نمایش سرویس بازی ابری در E3 امسال ، اکنون آزمایشات عمومی xCloud خود را پیش می برد. انتظار می رود بتا عمومی در ماه اکتبر راه اندازی شود و این امکان را به طرفداران Xbox می دهد که بتوانند برخی از بازی ها را در تلفن های خود پخش و ادامه دهند.

کنسول Project Scarlett مایکروسافت شامل گرافیک 8K ، حافظه ذخیره سازی SSD و پشتیبانی ردیابی اشعه هنگام راه اندازی در تعطیلات سال آینده است. مایکروسافت از جمله پردازنده های سفارشی و مبتنی بر معماری AMD Zen 2 و Radeon RDNA بهره می برد و نوید می دهد که این پردازنده جدید چهار برابر قدرتمندتر از Xbox One X باشد. مایکروسافت همچنین از RAM سریع GDDR6 استفاده می کند و در تلاش است تا در بهبود فریمرها فعالیت کند. در بازی ها Halo Infinite اولین عنوان راه اندازی تایید شده برای پروژه Scarlett است.

این مقاله را دوست داشتی؟ با دوستات شریک شو!

همچنین بخوانید:

فهرست