درحال خواندن: زمان انتشار بازی World of Warcraft: Dragonflight در مناطق زمانی مختلف مشخص شد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

World of warcraft dragonflight

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

زمان انتشار بازی World of Warcraft: Dragonflight در مناطق زمانی مختلف مشخص شد

برای سفر به جزایر اژد‌ها آماده شوید

توسط | 8 آذر 1401 | 0 دیدگاه

World of Warcraft: Dragonflight تقریباً از راه رسیده است و شما به زودی به سمت جزایر اژد‌ها، خانه Dragon Aspect‌ها و نژاد جدید دراکتیر خواهید رفت. مانند هر پچ جدید WoW، حداکثر لول افزایش خواهد یافت، مناطق جدیدی برای کاوش وجود خواهد داشت، و در همچنین یک راه کاملاً جدید برای حرکت با اژدهایان وجود خواهد داشت.

به منظور آماده‌سازی برای انتشار Dragonflight، یک pre-patch پیش‌تر منتشر شده است که رابط کاربری و talent tree‌های جدید و همچنین کلاس جدید evoker و دانجن Uldaman را معرفی کرده است. بنابراین، اگر شما آماده‌اید که سفر خود را به سمت لول 70 شروع کنید اما مطمئن نیستید که چه زمانی پچ جدید منتشر می‌شود، در اینجا زمان‌های دقیق انتشار WOW: Dragonflight برای هر منطقه زمانی آورده شده است.

World of warcraft dragonflight

WoW: Dragonflight در چه ساعتی منتشر می‌شود؟

World of Warcraft: Dragonfl در 7 آذر یا 8 آذر بسته به منطقه زمانی شما به صورت جهانی منتشر می‌شود. انتشار پچ‌های اصلی با به روز‌رسانی‌های منظم کمی تفاوت دارد و در مناطق مختلف آمریکا و اروپا انجام در زمان‌های مختلف انجام می‌شود تا همه در یک زمان شروع به لول آپ کردن کنند.

زمان‌های انتشار World of Warcraft: Dragonflight به صورت زیر است:

س آنجلس: 2:30 بامداد به وقت ایران
نیویورک: 5:30 بامداد به وقت ایران
لندن: 10:30 صبح به وقت ایران
پاریس: 2:30 بعد از ظهر به وقت ایران
سئول: 2:30 بامداد به وقت ایران
سیدنی: 2:30 بامداد به وقت ایران

World of Warcraft: Dragonflight در 7 آذر یا 8 آذر بسته به منطقه زمانی شما به صورت جهانی منتشر می‌شود. انتشار پچ های اصلی با به روز رسانی های منظم کمی تفاوت دارد و در مناطق مختلف آمریکا و اروپا انجام در زمان های مختلف انجام می‌شود تا همه در یک زمان شروع به لول آپ کردن کنند. از آن جایی که قبل از انتشار پچ جدید World of Warcraft: Dragonflight بازی آفلاین نخواهد بود، بهتر است که از قبل از زمان انتشار آنلاین باشید. و در زمانی که به روز رسانی روی سرور های قرار می گیرد شما ماموریت سفر به جزایر اژدها را به طور فوری دریافت خواهید کرد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید