درحال خواندن: تمام کردن God of war Ragnarok برای لجندها چقدر طول می‌کشد؟
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

god of war ragnarok

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

تمام کردن God of war Ragnarok برای لجندها چقدر طول می‌کشد؟

پلی توسط تیم IGN

توسط | 19 آبان 1401 | 0 دیدگاه

God of war Ragnarok یک داستان طولانی و هزاران قلمرو زیبا و خشن برای کاوش دارد، اما دقیقا این بازی چه مدت طول می‌کشد تا به اتمام برسد؟ تیمی از پلیرهای IGN به بررسی بازی God of war Ragnarok پرداختند. در اینجا ما به شما نشان می‌دهیم که دقیقا چند ساعت طول کشید تا اعضای مختلف تیم IGN بازی را تمام کنند، و آن‌ها در آن زمان چه کارهایی را انجام داده‌اند.

سیمون کاردی، تهیه‌کننده ارشد

حدود 28 ساعت طول کشید تا به پایان داستان God of war Ragnarok رسیدم. در طول این مسیر، چند تا از ماموریت های جانبی طولانی را کامل کردم، بنابراین تخمین می‌زنم اگر قرار باشد مستقیم در امتداد مسیر اصلی داستانی پیش بروید، چیزی در حدود 20 ساعت طول بکشد. لازم به ذکر است که هیچ نقطه بدون بازگشتی در راگناروک وجود ندارد، بنابراین هر ماموریتی پس از پایان بازی نیز برای تکمیل در دسترس می‌باشد.

پس از پایان بازی، من 20 ساعت دیگر هم وقت گذاشتم و تروفی پلاتینیوم بازی را نیز دریافت کردم. این شامل شکست دادن تمام باس های واقعا سرسخت و پیدا کردن تمام کلاغ‌های قابل جمع‌آوری، آرتیفکت ها، و داستان برخی از آن‌ها است که پیدا کردن برخی از آن‌ها بسیار دشوار است، اما حالا که راهنمایی های مختلف در دسترس شما قرار می‌گیرند، نباید مساله سختی برای شما باشد. با این حال، من هنوز تمام قلمرو ها را 100% نکرده ام، بنابراین هنوز هم امکان دارد که برای یک یا دو ماموریت جانبی عجیب و غریب به Ragnarok برگردم.

God of war ragnarok

رونی باریر، تولید کننده بازی

بازی God of War Ragnarok برای من حدود 34 ساعت طول کشید. من نیمه اول بازی را به صورت غریزی بازی کردم، ماموریت های جانبی را فقط وقتی که واقعا جالب به نظر می‌رسید دنبال می‌کردم. همانطور که روایت داستان شروع به رسیدن به نتیجه خود کرد، من با وجود این که آترئوس اغلب به من می‌گفت تا سرعت خود را کم کنم و برخی از ماموریت های جانبی را انجام دهم، داستان اصلی را به شدت دنبال کردم. 

اگر مجبور نبودم بازیم را برای کار تمام کنم، به راحتی 50 ساعت طول می‌کشید، و هنوز هم نمی‌دانم که آیا در آن مرحله کارم تمام می‌شد یا نه. آرتئوس و میمیر ‏مسئول تنظیم سرعت بازی هستند، و خوب به شما یادآوری می‌کنند که کارهای زیادی به غیر از داستان اصلی باید انجام شود، اما وقتی شما فقط به دنبال پاسخ به پرسش های خود هستید، گوش دادن به آن ها می‌تواند سخت باشد.

داستان God of War Ragnarok فوق‌العاده است، اما برخی از ماموریت های جانبی شامل بهترین داستان‌ها و مبارزاتی است که در بازی می بینید، بنابراین از وقت گذاشتن برای این بازی نترسید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید