درحال خواندن: شترهای جدید Minecraft 1.20 هم اکنون در نسخه بتا هستند
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Minecraft 1.20

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

شترهای جدید Minecraft 1.20 هم اکنون در نسخه بتا هستند

همه چیز در Minecraft Live هم اکنون در اولین نسخه های بتا برای به روز رسانی قابل پلی است.

توسط | 29 مهر 1401 | 0 دیدگاه

بیلدهای بتای Minecraft 1.20 تنها چند روز پس از اینکه Mojang اولین ویژگی‌ها را برای به‌روزرسانی اصلی بعدی در آخر هفته نشان داد، شروع به ورود کردند. البته به لحاظ فنی…

Mojang یک بیلد اسنپ شات برای Minecraft Java و یک نسخه بتا برای Minecraft Preview منتشر کرده است که هر دو در واقع بیلدهای آزمایشی برای یک به روز رسانی جزئی به نسخه فعلی 1.19 هستند. هر دوی آن‌ها دارای یک تنظیمات برای روشن کردن ویژگی‌های آزمایشی هستند، که شامل موب شتر جدید، چوب بامبو، تابلوهای آویزان و تقریباً تمام ویژگی‌های دیگر Minecraft 1.20 که تاکنون اعلام شده‌اند.

بر اساس یادداشت‌های patch، شترها به طور طبیعی در روستاهای کویری اسپون می‌شوند، می‌توان با زین سوار آن‌ها شد، و یا روی زمین حرکت کرد. در یادداشت‌های اصلاحی نسخه جاوا، یک ویژگی آزمایشی شگفت‌انگیز اضافی در دسترس است: بسته‌ها. وسایل حمل کوله‌پشتی کوچک ابتدا در سال 2020 معرفی شدند و سپس برای مدتی در ساخت‌های مختلف آزمایشی محو شدند. آنها یک بار دیگر بازگشته اند، بنابراین شاید در نهایت آن را به یک به روز رسانی رسمی بازی در سال آینده تبدیل کنند.

من شخصاً برای شترها بی‌لاین درست کردم و دهکده‌ای بیابانی پیدا کردم که یکی از آنها قبلاً در آن سرگردان بود. طبیعتاً، آنها به اندازه هر چیز دیگر در ماینکرافت تیره و تار هستند و کسی که من ابتدا پیدا کردم تصمیم گرفته بود در چاه دهکده حمام کند. خیلی خوب انجام شد رفیق :)))))

Minecraft Live

همانطور که Mojang در جریان Minecraft Live آخر هفته گذشته توضیح داد، برنامه‌ریزی شده است که تنها تعدادی از ویژگی‌های به‌روزرسانی 1.20 را تا کنون نشان دهد. آنچه به ما گفته شده است ویژگی هایی است که در حال حاضر به تکمیل نزدیک تر هستند، به همین دلیل است که ما در حال حاضر با آنها در بیلدهای بتا بازی می‌کنیم.

به نظر می‌رسد احتمالاً شاهد پیروی از ویژگی های جدید در طول زمستان و بهار از یک الگوی مشابه خواهیم بود، با Mojang که بیت جدیدی از به روز رسانی 1.20 را اعلام کرد و سپس به سرعت به ما اجازه داد تا پس از آن با آن بازی کنیم. Mojang هنوز تاریخ ارائه ورژن کامل را برای 1.20 اعلام نکرده است، اما برای زمانی در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است.

نحوه فعال کردن ویژگی های Minecraft 1.20

اگر لانچر Minecraft خود را باز کنید و به تب Preview ماینکرافت برای ویندوز بروید یا از تب Installations در Minecraft Java برای اضافه کردن آخرین اسنپ شات 22w42a استفاده کنید، دانلود نسخه بتا بازی را شروع خواهید کرد.

با انجام این کار، باید ویژگی های آزمایشی را فعال کنید. در جاوا، این کار در حالی انجام می‌شود که دنیای جدیدی در منوی “Data Packs” ایجاد می‌شود. برای پیش‌نمایش Minecraft، هنگام ایجاد دنیای جدید، ویژگی‌های آزمایشی را در بخش «Experiments» تغییر دهید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید