درحال خواندن: کمپانی CD Projekt Red در مورد موارد جدید بروز‌رسانی نسل بعد The Witcher 3 توضیح می‌دهد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

The Witcher 3

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

کمپانی CD Projekt Red در مورد موارد جدید بروز‌رسانی نسل بعد The Witcher 3 توضیح می‌دهد

آپگرید‌های گرندمستر

توسط | 4 آذر 1401 | 0 دیدگاه

CD Projekt Red بالاخره تصاویری از گیم پلی بازی Witcher 5 روی پلی استیشن 5 و Xbox سری S را به اشتراک گذاشته‌است، که همچنین به روز‌رسانی‌های جدید این بازی نقش آفرینی متعلق به سال 2015 را نیز شرح می‌دهد.

توسعه‌دهندگان بازی در طی یک لایو استریم در توییچ، تصاویر ارتقا یافته، ماموریت‌های جدید، و موارد جدید دیگری که در 23 آذر به Witcher 3 می‌آیند را ذکر کرده‌اند.

The Witcher 3

Withcer 3

CD Projekt Red تأیید کرد که تنظیمات گرافیکی به کنسول اضافه خواهد شد که به بازیکنان اجازه می‌دهد بین 30 فریم در ثانیه با ray tracing یا 60 فریم در ثانیه بدون آن انتخاب کنند. این گزینه در تمام کنسول‌های نسل بعدی از جمله Xbox سری S نیز در دسترس خواهد بود.

DLC مبتنی بر سریال The Witcher در نتفلیکس نیز ماموریت‌های جدید خود را دریافت کرده است، که به بازیکن یک آرمور که قبلاً اعلام‌شده است، مبتنی بر نسخه Henry Cavill از Geralt پاداش می‌دهد. لباس دیگری نیز برای Dandelion اضافه شده‌است که او را شبیه بازیگر مجموعه نتفلیکس Jaskier می‌کند.

 

Withcer3 FREEGAMES 3

بهبود‌های quality - of - life در بخش مولتی پلیر

همچنین CD Projekt Red اعلام کرده‌است که cross – progression به نسخه بعدی Witcher 3 خواهد رسید، به این معنی که بازیکنان قادر خواهند بود سیو‌های خود را بین پلی استیشن 5، Xbox‌های سری S و PC به اشتراک بگذارند.

بازخورد هپتیک به نسخه PS5 بازی اضافه شده‌است، و وقتی بازیکنان شمشیر را به دشمنان می‌زنند یا از جادویی خاص استفاده می‌کنند دسته بازی را به روش‌های مختلف تکان می‌دهد.

در زمینه quality – of – life بهبود‌هایی نیز در رابطه با استفاده از جادو صورت‌گرفته است. حالا می‌توان فعالیت دکمه چپ برای تغییر بین جادو‌های مختلف را تغییر داد، بنابراین وقتی بازیکنان دکمه را پایین نگه می‌دارند، دکمه‌های پیش رو برای نشان دادن هر کدام تغییر می‌کنند. اگرچه این کار مبارزات را کمی پیچیده می‌کند، اما قصد دارد به بازیکنان اجازه دهد بدون نیاز به وارد شدن به منو، در مبارزه باقی بمانند.

سایر پیشرفت‌های quality – of – life شامل تغییراتی در نقشه است، یک تنظیمات فیلتری جدید که تمام علامت‌های سؤال ماموریت‌ها را که نقشه‌های دنیای Witcher 3 را پر می‌کنند را حذف می‌کند. این گزینه نیز برای اضافه کردن حس قرار‌گیری در دنیای بازی برای بازیکن در نظر گرفته شده‌است چون بازیکنان می‌توانند به جای این که ماموریت‌ها را به شکل یک چک لیست در نظر بگیرند، به طور طبیعی‌تر با رویداد‌های مختلف روبرو شوند.
نقشه mini – map هم پویاتر شده‌است و نماد‌های روی صفحه نمایش در زمانی که بازیکنان با اسب میرانند ناپدید خواهند شد. با این حال، می‌توان آن‌ها را دوباره با فشار یک دکمه بازگرداند و مانع از گم شدن به هنگام کاوش شد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید