درحال خواندن: Flight Simulator 2020 Easter Egg عناوین قدیمی Flightsim را در بازی قابل پخش می کند
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Flight Simulator 2020 Easter Egg

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Flight Simulator 2020 Easter Egg عناوین قدیمی Flightsim را در بازی قابل پخش می کند

اکنون می توانید یکی از چهار بازی اول Flight Simulator را در Flight Simulator 2020 بازی کنید.

توسط | 24 آبان 1401 | 0 دیدگاه

Microsoft Flight Simulator به‌روزرسانی چهلمین سالگرد خود را در 20 آبان (11 نوامبر) منتشر کرد و طرفداران مشتاق، قبلاً یک تخم مرغ عید پاک جدید را کشف کرده‌اند که تاریخ طولانی این سری را جشن می‌گیرد؛ نسخه‌های شبیه‌سازی شده از چهار بازی اول این سری، که می‌توان آن‌ها را مستقیماً در خود بازی، پلی کرد.

همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است، اولین بار توسط Redditor HughesMDflyer4، که بازی‌ها را در کابین Diamond DA62 پنهان کرده بود، تخم مرغ عید پاک را برداشت. تخم مرغ عید پاک با تکان دادن سوئیچ ELT فعال می‌شود، که سپس بازی‌ها را روی صفحه گارمین کابین خلبان نمایش می‌دهد. بازیکنان می‌توانند بین Flight Simulator 1.0، 2.0، 3.0 و 4.0 با استفاده از دکمه های بالای صفحه جابجا شوند.

Flight-Simulator-2020-02
نمایش ویدیو درباره Flight-Simulator-2020-02

هیچ محدودیتی برای بارگیری این غذای کوچک درون بازی وجود ندارد، به این معنی که می‌توانید هواپیما را در یکی از برنامه‌های سیم کارت پرواز یکپارچه سازی با سیستم عامل پرواز کنید، در حالی که با هواپیمای Flight Simulator 2020 خود نیز پرواز کنید. در حال حاضر طرفداران از تخم مرغ عید پاک برای انجام چالش‌هایی مانند فرود هواپیما در یک فرودگاه در هر دو بازی به طور همزمان استفاده کرده اند.

به‌روزرسانی چهلمین سالگرد، تعدادی دیگر از ویژگی‌های بسیار درخواستی را برای شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت به ارمغان آورد، از جمله هلیکوپترها و گلایدرها، که از سال 2006 در سری sim franchise ظاهر نشده‌اند. و همچنین ایرباس A310.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید