درحال خواندن: عنوان Dark Souls اولین نسخه از سری 3 گانه (چکیده)

مشاهده دیدگاه

عنوان Dark Souls اولین نسخه از سری 3 گانه (چکیده)

نویسنده آندرومدا
26 تیر 1398

زمان مطالعه: ( تعداد کلمات: )

dark Souls

عنوان دارک سولز یک بازی در سبک “اکشن نقش آفرینی” که در سال 2011 برای کنسول های پلی استیشن 3، اکس باکس 360 و پلتفرم ویندوز منتشر شد، دارک سولز پیش از هر چیز به عنوان یک بازی بسیار بسیار سخت شناخته می شود تا جایی که شکست دادن برخی از باس ها برای بسیاری از حرفه ای ها نیز دشوار می باشد، این بازی در بسیاری از المان ها و خصوصاً شیوه مبارزات صاحب سبک می باشد.

و در این زمینه سرمشق بسیاری از بازی ها قرار گرفته است، دارک سولز در حقیقت به نوعی  دنباله معنوی عنوان محبوب و انحصاری Demons Souls می باشد که در سال 2009 برای کنسول موفق PS3 منتشر شده بود و از همان آغاز طرفداران بسیاری را به دست آورد.

عنوان Dark Souls

عنوان Dark Souls اولین نسخه از سری سه گانه

اگر از طرفداران پروپاقرص سری بازی‌های Souls-Borne و مخصوصاً سری Dark Souls باشید می دانید که نسخه‌ی اول این مجموعه توانسته بود زمان انتشار خود به موفقیت‌های بالایی دست یابد و هم از دیدگاه منتقدان و هم جامعه‌ی بازی‌بازان مورد تحسین و استقبال فراوانی قرار گرفت.

به نوعی Drak Souls توانست ادامه دهنده‌ی مسیری باشد که Demon`Souls آغاز کرده بود و حتی با سرعت بیشتری انقلابی که آقای میازاکی خالق این مجموعه تدارک دیده بود را در مسیر تکامل قرار داد. Dark Souls توانست با دریافت ۶۶ نقد به متای عالی ۸۹ در وبسایت متاکرایتک دست یابد.

دارک سولز در زمان انتشار تحسین بسیاری را برانگیخت و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته شد، و منتقدان عمق مبارزات، طراحی محیطی پیچیده و دانش جهان را ستودند. با وجود اینکه دشواری این بازی فراتر از بازی های هم دوره آن بود اما منتقدان از چالشی که بازی ارائه می‌دهد قدردانی کرده‌اند. نسخه اصلی ویندوز این بازی به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و انتقادات به موضوعات فنی متعددی معطوف گردید.

در اوت ۲۰۱۲، نسخه‌ای از ارواح تاریک برای مایکروسافت ویندوز، Dark Souls: Prepare To Die Edition، منتشر شد. محتوای اضافی در نسخه پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ دیده نمی‌شد. این بازی تا آوریل ۲۰۱۳ بیش از ۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته بود.

و در گزارشی مجموعه فروش آن منهای نسخه ریمستر بیش از 4 میلیون نسخه می باشد. دنباله بازی به عنوان دارک سولز ۲ در سال ۲۰۱۴ برای نسل هفت و هشت منتشر شد، همچنین نسخه سوم در سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن 4، اکس باک وان و پلتفرم ویندوز منتشر شد. نسخه remastered  از این بازی، دارک سولز، برای کنسول پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ویندوز و نینتندو در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

گالری تصویر dark-souls

دارک سولز، یک بازی بازی سوم‌شخص است:

مکانیک اصلی این بازی اکتشاف است و بازیکنان  در این بازی تشویق می‌شوند تا با دقت و احتیاط به بازی ادامه دهند، از اشتباه‌ات گذشته خود  درس بگیرند و یا اینکه مناطق جایگزین پیدا کنند تا کشف شوند، بازی دارک سولز در محیطی آزاد و پیوسته در حال وقوع است که از طریق یک قطب مرکزی به هم متصل می‌شوند شخصیت بازیکن می‌تواند بین مناطق سفر کند و مسیرهای مختلفی را در آن بررسی کند، اگر چه پیش‌نیازهای متفاوتی برای باز کردن مناطق خاص مورد نیاز است

یک عنصر مرکزی برای بازی دارک سولز، آتش است که در سراسر جهان پراکنده هستند و به عنوان نقاط بازرسی برای هر سطح خدمت می‌کنند. با استراحت در کنار آتش، شخصیت بازیکن به طور کامل التیام می‌یابد و تمام فلاسک ها را دوباره به دست می‌آورد. در بازی همچنین می‌توان به وظایف دیگری مانند تعمیر و ارتقا تجهیزات پرداخت. با این حال یادگیری بازی نیاز به دقت و صرف زمان نسبتاً زیادی دارد.

dark souls FreeGames.ir 4

گیم پلی بازی به تبع سری دارک سولز شامل مبارزات با باس ها، رول بک، مسیر های مختلف و استفاده از جادوها و سلاح های مختلف می شود، برای مبارزه با باس های قویتر باید سلاح ها را به سطح بالاتری برسانید، باید دریابید که هر باس نسبت به کدام المان ضعف دارد و شما بایستی کدام مورد را در برابر آن به کار ببرید، بازی داری موارد متعدد و مختلفی می باشد که در اینجا تنها قصد یک یادآوری و چکیده از آن را داشتیم.

پست های مشابه

بازی سال 2021 – Deathloop

بازی سال 2021 – Deathloop

در Deathloop می‌بینیم که یک ترفند جادویی خوب، غیرممکن ها را ممکن می کند و حس شگفتی کودکانه را القا می کند. هر شعبده‌بازی را تماشا کنید که با تدبیر، هدایت عجیب یا توهم نوری، مخاطب را خیره می‌کند و حتی حرفه‌ای‌ترین افراد را خواهید دید که حالتی از حیرت به چهره دارند. این...

Destiny 2 لحظات پیروزی را همراه با 30 سالگرد Bungie جشن می‌گیرد

Destiny 2 لحظات پیروزی را همراه با 30 سالگرد Bungie جشن می‌گیرد

Moments of Triumph 2021 همراه با رویداد جدید Bungie 30th Anniversary در Destiny 2 بازگشته است. Moments of Triumph یک رویداد سالانه است که در آن بازیکنان می‌توانند پیروزی‌های جدیدی را برای کسب جوایز و یک مهر پیروزی جدید MMXXI را در Destiny 2 تکمیل کنند. در Destiny 2...

آندرومدا

دربـــــــاره نویسنـــــــده

L
نمایش/مخفی کردن دیدگاه‌ها (0 دیدگاه)

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید