درحال خواندن: ویژگی جدید سرچ استیم، از جمله قابلیت فیلتر قیمت
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

ویژگی جدید سرچ Steam

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

ویژگی جدید سرچ استیم، از جمله قابلیت فیلتر قیمت

همچنین می توانید از دیدن بازی هایی که در اختیار دارید جلوگیری کنید!

توسط | 7 اسفند 1398 | 0 دیدگاه

ویژگی جدید سرچ استیم

استیم در حال افزودن ویژگی جدید سرچ به فروشگاه خود است. به کاربران این امکان را می دهد تا بازی هایی را که از قبل در اختیار دارند فیلتر کنند ، قیمت حداکثر را تعیین کنند و در صورت نداشتن هدست واقعیت مجازی از دیدن بازی های فقط VR خودداری کنند. به روزرسانی ها بخشی از آزمایش های آزمایشگاهی Steam Labs هستند و یک ظاهر جدید و کوچک اما به طور بالقوه مثبت به نمای فروشگاه بازی هستند.

همانطور که Valve در یک پست وبلاگ توضیح می دهد ، گزینه های جدید قرار است نتایج را کم کنند و فقط بازی هایی را که کاربران واقعاً مفید هستند پیدا کنند. می توانید بازی هایی را که قبلاً خریداری کرده اید ، حذف کنید ، در فهرست دلخواه قرار دهید یا از آن چشم پوشی کنید. در صورت وجود ژانر یا موضوعی خاص که می خواهید از آن اجتناب کنید ، می توانید برچسب ها را حذف کنید و همچنین آنها را درج کنید. و می توانید بازی هایی را که نیاز به هدست VR دارید بدون اینکه بازی های VR را که روی یک صفحه معمولی نیز اجرا می شوند ، مخفی کنید.

Valve همچنین از این واقعیت که Steam در هنگام پیمایش صفحه بعدی نتایج را تأیید می کند. اگر نگران اعتیاد به جستجوهای Steam هستید می توانید این گزینه را در تنظیمات برگزیده خود غیرفعال کنید .

توسعه دهندگان (و بازیکنان) شکایت کرده اند که Steam بازی های زیادی را برای مرتب سازی معنی دار دارد. این مشکل را حل نمی کند ، اما از نظر تئوری روند مرتب سازی را کمی ساده تر می کند – یا حداقل کاربران را ترغیب می کند که فراتر از بازی های برجسته Steam کلیک کنند. در اوایل ماه جاری ، این شرکت همچنین کاربران خود را در مورد کمپین ضد بازنگری “بمباران” به روز کرد و گفت که از اوایل سال 2019 در 44 حادثه مداخله کرده است.

Source: Theverge

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید