درحال خواندن: کمپانی CD Projekt Red تأیید کرد که پلاگین Cyberpunk 2077: Phantom Liberty یک محتوای پولی خواهد بود
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Cyberpunk77 | Phantom Liberty

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

کمپانی CD Projekt Red تأیید کرد که پلاگین Cyberpunk 2077: Phantom Liberty یک محتوای پولی خواهد بود

DLC علف خرس نیست!

توسط | 25 آبان 1401 | 0 دیدگاه

CD Projekt Red تایید کرده‌است که افزونه بزرگ Cyberpunk 2077 خود، یعنی Phantom Liberty، زمانی که در سال 2023 منتشر می‌شود، یک DLC پولی خواهد بود. البته شک کمی در مورد این موضوع وجود داشت، مخصوصا با خرج بالای این کمپانی برای استفاده از صداپیشه های معروف مانند کیانو ریوز.

Radek Grabowski، مدیر روابط‌عمومی بین المللی CD Projekt Red، در گفت و گو با رادار، اظهار داشت که در حالی که او هنوز نمی‌تواند قیمت‌ها را تایید کند، این افزونه مانند به روز رسانی اخیر Edgerunners یک DLC رایگان نخواهد بود. 

اگرچه بازیکنان آشنا با CD Projekt Red ممکن است انتظار چنین چیزی را داشته باشند، اما این اولین باری است که توسعه دهندگان به صراحت تایید می‌کند که Phantom Liberty رایگان نخواهد بود.

Cyberpunk77

البته همیشه برخی سردرگمی ها روی می دهد، زیرا CD Projekt Red معمولا محتوای رایگان زیادی را برای بازی‌های خود منتشر می‌کند (‏از جمله به روز رسانی نسل بعدی برای The Witcher 3 : Wild Hunt  که در آذر امسال می‌آید)‏. با این حال، Phantom Liberty با محتوا و ماموریت‌های داستانی جدید، تنها شامل آیتم ها، سلاح ها و موارد cosmetic دیگر نیست.

Phantom Liberty

تا کنون تنها یک تریلر کوتاه از آن منتشر شده‌است و تایید می‌کند که کیانو ریوس به عنوان جانی سیلورهند در این افزونه باز خواهد گشت. او در مورد سوگندی که V به تازگی یاد کرده‌است شنیده است، یعنی سوگند وفاداری به ایالات‌متحده آمریکا جدید.

کارگردان بازی، Gabriel Amatengelo، زمانی که انتشار Phantom Liberty اعلام شد، قول داد که بازی یک سبک جدید از طرح بازی، بازیگران جدیدی برای شخصیت‌ها، و گسترش هیجان‌انگیز شهر شبانه خواهد داشت.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید