درحال خواندن: این کنترلر Xbox برای سرویس مایکروسافت xCloud طراحی شده است
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

کنترلر Xbox

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

این کنترلر Xbox برای سرویس مایکروسافت xCloud طراحی شده است

8BitDo با مایکروسافت در این کنترلر مینیاتوری Xbox همکاری کرده است.

توسط | 16 تیر 1399 | 0 دیدگاه

مایکروسافت در نظر دارد تا در سال جاری سرویس پخش جریان بازی xCloud خود را به عنوان بخشی از Xbox Game Pass راه اندازی کند و سازندگان لوازم جانبی آماده می شوند. 8BitDo ، شرکتی که در گیم پد های جایگزین یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل و مدرن تخصص دارد ، کنترلر یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل NES را برای سرویس xCloud مایکروسافت تطبیق داده است.

کنترلر کوچک بلوتوث به گونه ای طراحی شده است که با تمام تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی سازگار باشد ، و به طور رسمی به عنوان یک کنترلر Xbox و xCloud سازگار مجاز است. باتری داخلی باید حدود 18 ساعت دوام داشته باشد و یک درگاه USB-C برای شارژ وجود دارد.

1 کنترلر Xbox

8BitDo با مایکروسافت همکاری کرده است تا بتواند از این کنترلر Xbox مجوز بگیرد و از عملکرد کامل آن با xCloud اطمینان حاصل کند. حتی یک نرم افزار جداگانه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نقشه برداری دکمه ها را سفارشی کنید. این کنترلر از پروفایل‌هایی پشتیبانی می کند که می توانید برای بارگذاری دکمه های سفارشی بین آنها جابجا شوید.

کنترلر Xbox

کنترلر SN30 Pro با قیمت 44.99 دلار برای Xbox از امروز در آمازون برای پیش نمایش در دسترس خواهد بود و دستگاه ها در تاریخ (21 سپتامبر) ۳۱ شهریور ارسال می شوند. تاریخ شروع در سپتامبر 8BitDo با برنامه های راه اندازی مایکروسافت برای xCloud به عنوان بخشی از Xbox Game Pass در اواخر سال جاری ارتباطی ندارد.

کنترلر Xbox 8BitDo جدیدترین ردیف کنترل های مینیاتوری و کلاسیک است. 8BitDo همچنین یک کنترلر keychain با قیمت ۲۰ دلار برای Switch ، یک کنترل کننده مینیاتوری زیبا برای Switch Lite ، کنترلرهای کلاسیک Sega Genesis و کنترلر یکپارچهسازی با سیستم‌عامل NES ایجاد کرده است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید