درحال خواندن: در آخرین نسخه بتا بازی Diablo 4 از آزمایش کنندگان خواسته بودند که آن را لو ندهند، بنابراین آنها بلافاصله آن را لو دادند
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

نسخه بتای بازی Diablo 4

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

در آخرین نسخه بتا بازی Diablo 4 از آزمایش کنندگان خواسته بودند که آن را لو ندهند، بنابراین آنها بلافاصله آن را لو دادند

یک تابلوی بزرگ با عنوان "محرمانه"؟ این می‌تواند به معنای هر چیزی باشد.

توسط | 7 آبان 1401 | 0 دیدگاه

قدیمی ها چه می‌گویند؟ اگر دو نفر از آنها مرده باشند، سه نفر ممکن است NDA را حفظ کنند. هر چه که بود، با عرضه اخیر نسخه بتا بازی Diablo 4 که بازیکنان آزمایش کننده آن تقریباً به محض دعوت به reddit عجله کردند تا در مورد آن پست کنند، درست است، آن هم برخلاف حروف بزرگ روشن که «محرمانه» نوشته شده بودند.

بر اساس به‌روزرسانی‌هایی که این شرکت در ماه گذشته منتشر کرد، بلیزارد دعوت‌نامه‌های بتا را منحصراً برای بازیکنانی ارسال کرد که «اخیراً زمان قابل توجهی را صرف اجرای تجربیات پایانی بازی Diablo II: Resurrected، Diablo III و Diablo Immortal کرده‌اند». همچنین به به‌روزرسانی اشاره کرد که نسخه بتا محرمانه خواهد بود، به این معنی که بازیکنان دعوت شده نمی‌توانند به‌طور عمومی درباره تجربه بازی خود صحبت کنند یا آن را به اشتراک بگذارند. 

subreddit در Diablo 4 قبلاً مجبور شده بود پست‌های شرکت‌کنندگان بتای هیجان‌زده را که NDA آنها را نقض می‌کردند، محدود کند، اما Cat از کیف خارج شده است. اینترنت در حال حاضر پر از عکس‌ها، اسکرین‌شات‌ها و ویدیوهای گیم‌پلی کمپین پست Diablo 4 است. از سوی دیگر، برداشت‌ها تاکنون کاملاً مثبت به نظر می‌رسند، که احتمالاً اعتماد آسیب‌دیده بلیزارد را حداقل کمی تسکین می‌دهد.

با اولین لو رفتن دیابلو 4 فاصله زیادی دارد. تنها ماه گذشته بود که 40 دقیقه از گیم پلی فیلم به بیرون درز کرد، که نشان می داد یک شخصیت بربر (Barbarian) در حال عبور از یک ساختار آزمایشی است که از نظر بافت سبک و در مبارزه سنگین بود. با وجود فیلم‌ها و اطلاعات زیادی در مورد بازی که قبلاً پخش شده است، اصرار بلیزارد برای گفتن به آزمایش‌کنندگان این است که همه چیز را مخفی نگه دارند.

خب، حتی تظاهر به رازداری هم زیاد دوام نخواهد آورد. Diablo 4 در اوایل سال 2023 آزمایش عمومی را آغاز می‌کند و خود بازی در همان سال عرضه می‌شود.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید