زمان بارگیری طولانی شد؟ کلیک کنید.
در حال بارگیری، لطفا شکیبا باشید.

درباره بازی های رایگان

فری گیمز انقلاب عرصه بازی ویدئویی در ایران!

دهه ها تجربه و یک ده فعالیت هم‌اکنون به صورت رایگان در وب سایت بازی های رایگان گنجانده شده تا بهترین ها را به شما نشان دهیم و بهترین ها شناخته شوند. بازی های رایگان (فری گیمز) یکی از بهترین منابع در عرصه بازی های ویدئویی و… است که تمامی مطالب آن از چرخه تایید صلاحیت و تایید صحیح بودن خبر و… عبور کرده! و تمامی منابع آن تایید شده و کاملا معتبر هستند!

طراحی مدرن

فری گیمز اولین وب سایت دانلود بازی درایران با یک طراحی بسیار زیبا، کاربر پسند، مدرن و جدید  با امنیتی فوق العاده برای بار دیگر به عرصه بزرگ گیم در ایران زمین وارد میشود :‌)

وب پلاگین (به زودی)

وب سایت بازی های رایگان در حال توسعه یک وب پلاگین برای سهولت استفاده کاربران از وب سایت فری گیمز شده و به زودی در رویدادی از وب پلاگین فری گیمز رونمایی میشود.

پاسخگویی سریع

در فری گیمز شما با تیم پشتیبانی مجرب و حرفه ای روبه رو هستید و سوالات شما در کمترین زمان ممکن پاسخ داده میشود.

فری گیمز علاوه بر دارا بودن تیم پاسخگویی سریع (چت آنلاین) دارای تیم پاسخگویی سریع فنی و تیم فنی مجرب است.

حضور در شبکه های اجتماعی

وب سایت بازی های رایگان (فری گیمز) با حضور فعال در شبکه های اجتماعی همواره همراه شماست. شما با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی میتوانید از آخرین تغییرات فری گیمز و جشنواره ها و… با خبر شوید.

سال‌های تجارت ما

مشتریان ما

اخبار

بازی ها

داستان ما

و راز توسعه و موفقیت فری گیمز چه بود و چرا به عرصه گیم آمد؟

فری گیمز در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۱ مطابق با ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ به عرصه گیم وارد اما داستان چه بوده؟؟

فری گیمز یک کمبود در ایران! در سال ۱۳۹۰ مانند امروزه که حدود صد ها وب سایت دانلود بازی در سراسر کشور توسعه داده شده است، نبوده! در سال ۹۰ هیچ گونه وبسایت دانلود بازی در کشور وجود نداشت و این یک عیب بزرگ بود زیرا کشور های دیگر در حال توسعه و شکوفایی در عرصه گیم (بازی ویدئویی) بودند اما در ایران حتی یک وب سایت دانلود بازی هم وجود نداشت!

داستان ما با سایر داستان ها کمی متفاوت است! اینبار کمبود عرصه بازی در کشور به وضوح مشخص بود و من (فری گیمز) به این فکر کرد که وقتی نمونه خارجی فری گیمز وجود دارد پس چرا مشابه ایرانی آن توسعه پیدا نکند؟ و آنجا بود که فری گیمز به دنیا آمد و در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۱ (۲۰ مرداد ۱۳۹۰) اولین بازی دانلودی در کشور منتشر شد. و روز ها و سال ها گذشت تا بازی های رایگان (فری گیمز) توسعه پیدا کرد!

و این است داستان توسعه اولین مرجع دانلود بازی در ایران :‌)

پشتیبان!

پشتیبان های مجرب برای رفع مشکلات شما حاضرند!

فری گیمز در نظر دارد برای سهولت کار و رفع سریع تر مشکلا فنی و… کاربران، پشتیبان های مجربی را آماده به کار کند تا هر مشکل و خطایی برای کاربران در حد و مرز بازی های ویدئویی ( شامل کنسول های بازی) و آی تی (کامپیوتر) به وجود آمد پشتیبانان آماده کمک رسانی به کابران باشند.

بـهتــریـــــن ها با ما هســـــــتند  ;‌)

همراهان ما

میزبان فا

فری گیمز اولین در ایران

وب سایت بازی های رایگان (فری گیمز) با توجه به برنامه های بلند مدت و تغییرات شگرف در عرصه بازی و افزودن خدمات باورنکردی و کاملا جدید (برای اولین بار در ایران) آماده برای جهشی بزرگ در عرصه گیم ایران است. پس با ما همراه شوید تا از اتفاقات پیشرو باخبر شوید.

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید