درحال خواندن: Assassin’s Creed Mirage رسماً بازی بعدی Assassin’s Creed است
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Assassin's Creed Mirage

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Assassin’s Creed Mirage رسماً بازی بعدی Assassin’s Creed است

در هر حال سراب نیست: افشاگری در 19 شهریور (10 سپتامبر) اتفاق می‌افتد.

توسط | 12 شهریور 1401 | 0 دیدگاه

جزئیات مربوط به یک بازی جدید از Assassin’s Creed در فوریه (بهمن) لو رفت، زمانی که بلومبرگ گزارش داد که یوبی سافت در حال کار بر روی یک بازی کوچک تر و مخفیانه محور تر Assassin’s Creed در کنار پروژه برجسته تر Assassin’s Creed Infinity (احتمالاً نوعی بازی آنلاین) است. روز گذشته، افشاگر دیگری ادعا کرد که دومین بازی Assassin’s Creed، قطعا Assassin’s Creed Mirage نام خواهد داشت. حالا می‌دانیم که این افشاگری درست است.

یوبی‌سافت امروز با انتشار تصویری در توییتر و جمله‌ای که خواندن آن بدون افزودن یک آه خشم‌آمیز دشوار است، این افشاگری را تأیید کرد: پیام از ناشر: «Assassin’s Creed Mirage بازی بعدی Assassin’s Creed است».

همیشه این اخبار درز پیدا می‌کنند، و این بار بیش از یک هفته تا Ubisoft Forward، رویداد پخش زنده، که در آن رونمایی Assassin’s Creed Mirage برنامه ریزی شده است، اتفاق افتاد. شنبه 19 شهریور (10 سپتامبر) چه خبر است؟

جیسون شرایر (Jason Schreier) از بلومبرگ می‌گوید منبع او درباره جزئیات آخرین افشای اطلاعات کاملاً موافق نیست، اما به جرات می‌توان گفت که Assassin’s Creed Mirage در بغداد می‌گذرد و باسیم بن اسحاق معروف به لوکی (Basim Ibn Ishaq (Loki)) در آن بازی می‌کند. همانطور که شرایر در فوریه (بهمن) گزارش داد احتمالاً به عنوان DLC Valhalla شروع شده است.

این دو گزارش همچنین بر این ایده توافق دارند که Mirage یک “بازگشت به اصول” برای Assassin’s Creed خواهد بود: یک بازی متمرکز بر مخفی کاری، نه انتخاب های سطح بندی و دیالوگ به سبک RPG. ظاهر کلاسیک قاتل کلاهدار Assassin’s Creed در تصویر تیزر مناسب است، اگر اینطور باشد. هر چند این یک صحنه خنده دار است: ترکیب بندی خوب از منظر طراحی بصری خالص، اما این کمترین اتفاق است، سوال اینجاست چطور کسی در هوا به آن شخص نگاه نمی کند!؟

در Ubisoft Forward درباره Mirage بیشتر خواهیم آموخت. همچنین ممکن است در مورد Assassin’s Creed Infinity در نمایشگاه بشنویم، اما Ubisoft گفته بود که Mirage بازی بعدی Assassin’s Creed است. اکنون که یک بازی جدید AC برای صحبت در مورد آن دارد، ممکن است در حین جوشیدن در مورد Infinity سکوت کند. (هرچند که ما مطمئن هستیم که جزئیات بیشتر در مورد Infinity در زمان مناسب لو خواهد رفت.)

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید