درحال خواندن: Back 4 Blood Guide: باید این 5 نکته را قبل از شروع بازی حتما بدانید
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

تصویر شاخص بازی Back 4 Blood Guide

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Back 4 Blood Guide: باید این 5 نکته را قبل از شروع بازی حتما بدانید

چند نکته برای شروع بازی Back 4 Blood

توسط | 21 مهر 1400 | 0 دیدگاه

برای کسانی که با Left 4 Dead franchise آشنایی دارند، Back 4 Blood باید مانند یک سفر در خط مقدم زامبی های آغشته به خون باشد. بازیکنان همچنان در تیم های چهار نفره گروه بندی می شوند و با انبوهی از زامبی ها مبارزه می کنند تا در پایان هر سطح به یک اتاق امن برسند. با این حال، بازی Back 4 Blood بر روی مکانیک Left 4 Dead با برخی ویژگی های جدید ساخته شده است. پس از سفر به کمپین Back 4 Blood، ما برخی از نکاتی را که هر بازیکن قبل از ورود به بازی باید بداند جمع بندی کرده ایم. Back 4 Blood هم اکنون بر روی PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X | S و Xbox Game Pass در دسترس است.

در Back 4 Blood Guide با خیال راحت استراحت کنید

داستان Back 4 Blood Guide از طریق مجموعه ای از سطوح روایت می شود که هر کدام یک عمل واحد را تشکیل می دهند. با چهار عمل در بازی، که سه مورد از آنها شامل چندین سطح است، بازی های زیادی در این بازی ویدیویی وجود دارد. یک بازی کامل باید 15 ساعت به بازیکنان زمان بیشتری بدهد، و در حالی که بازی روشن نمی شود، بازیکنان در هر زمان آزاد هستند که توقف کنند.

چه کمپین انفرادی بازی باشد یا کمپین همکاری، پیشرفت همیشه پس از پایان سطح ذخیره می شود. این بدان معناست که می توانید از دویدن دست بردارید و به سمت دستشویی بروید، مقداری آب بخورید یا فقط استراحت کنید و هر زمان که خواتید برگردید. انصراف از اجرای بازی اغلب به این معنی است که بازیکنان می توانند نقاط تامین خود را در خطوط تامین خرج کنند و کارت های جدید را باز کنند.

کارت های خود را با در نظر گرفتن ساختار انتخاب کنید

b4bcards
*کارت ها می توانند شخصیت های بازیکن را به طرق عظیمی تغییر دهند.

سیستم کارت Back 4 Blood ویژگی منحصر به فرد و تعیین کننده آن است. هر کارت دارای مزایای خاص خود است. بازیکنان فقط باید شخصیت های خود را با کارت های مناسب پر کنند تا بدنی عالی داشته باشند.

یکی از نمونه های خوب، تعدادی از کارت های Back 4 Blood را جمع آوری می کند که Aim Down Sights (ADS) را حذف می کند. برخی از این کارت ها سرعت بارگذاری مجدد بازیکنان، سرعت حمله غوغا، آسیب نقاط ضعیف و دقت را به شدت افزایش می دهند. به عبارت دیگر، این یک ساختار عالی برای “Shotgun” است که با سلاح “Melee weapon” جفت شده است.

همیشه عملکرد خود را بهبود بخشید

b4bstore
*بازیکنان می توانند سلاح های Melee weapons اضافی را در فروشگاه‌ها خریداری کنند

هنگامی که بازیکنان از حمله bash (Bash attack) خود استفاده می کنند، می توانند هنگام بارگیری مجدد، دشمنان را با یک ضربه سریع به عقب برسانند. این یک راه مفید برای دور نگه داشتن رانندگان برای یک ثانیه و دستیابی به فضای تنفسی است، اما اگر حمله کشنده باشد حتی بهتر است. خوشبختانه، یک کارت برای آن وجود دارد.

Combat Knife یکی از معدود کارت هایی است که به دلیل مفید بودن آن در هر Deck وجود دارد. با هر Deck متشکل از 15 کارت، بازیکنان می توانند تنها یکی از این اسلات ها را برای ارتقاء bash خود صرف کنند که آن را به حمله سریع با چاقو تبدیل می کند. این حمله باعث می شود همه بازیکنان اصلی در یک ضربه کشته شوند و با کارت دیگری همراه شود که بازیکنان را برای هر دو ضربه، ضربه ای با کشتار غوغایی (Melee) شفا می دهد، می تواند راهی آسان برای به دست آوردن سلامتی رایگان باشد.

از سیستم پینگ استفاده کنید

b4bcommandwheel
*چرخ ارتباطات شامل صفحات متنی است.

Co-op بخش بزرگی از Back 4 Blood است. بازیکنان به طور طبیعی به سمت آن هدایت می شوند زیرا بازی هیچ پاداشی برای بازی انفرادی (حداقل، در حال حاضر) در نظر نمی گیرد، این بدان معناست که آنها احتمالاً در مسابقات با بازیکنان تصادفی قرار می گیرند. برای کسانی که تمایلی به صحبت با زمان های مشترک ندارند، سیستم پینگ Back 4 Blood یک نجات دهنده است.

با فشردن یک دکمه، بازیکنان می توانند هرگونه سلاح، شمع مهمات یا سایر وسایلی را که روی نقشه پیدا کرده اند، پینگ کنند. برای اندازه گیری خوب، Back 4 Blood همچنین دارای یک چرخ ارتباطی است که به بازیکنان اجازه می دهد پینگ های متنی بیشتری را قرار دهند، از جمله شست بالا یا پایین، پینگ ها به بازیکنان می گویند تا گروه شوند و یا موارد دیگر.

همیشه یک جعبه ابزار آماده داشته باشید

b4btoolkit
*کیت ابزار می تواند درهای قفل شده ، کیس‌ها و موارد دیگر را باز کند.

در سراسر سطح “Back 4 Blood” مس ، اسلحه ، لوازم جانبی سلاح، اقلام درمانی و موارد دیگر وجود دارد. جمع آوری این pickup و استفاده بهینه از آنها کلید پیروزی بدون مشکل است، اما مهمتر از آن پیدا کردن pickup های خوب است. این تا حدی به شانس بستگی دارد، اما بازیکنانی که می خواهند تضمین کنند که سطح خوبی به آنها می دهد، باید یک کیت بخرند.

این کیت ها (Kit)، که می توانند در ابتدای هر سطح خریداری شوند یا یافت شوند (البته نه چندان زیاد)، برای بازکردن درهای تقلبی با زنگ هشدار بی سر و صدا یا درهایی با علامت مخصوص استفاده می شوند که همیشه دارای انبارهای غنای درجه بالا هستند. صرف نظر از آنچه که بازیکنان غارت می‌کنند، همیشه ایده خوبی است که حداقل برای یک نفر یک کیت ابزار داشته باشید.

تا جایی که ممکن است از بازی انفرادی خودداری کنید

b4bsolo
Back 4 Blood solo mode پاداش امتیاز به بازیکنان نمی دهد

پیشرفت از طریق Back 4 Blood به معنای کسب Supply Points برای خرید کارت های جدید در Supply Runs بازی است. خوشبختانه Supply Points در پایان هر سطح اعطا می شود ، بنابراین بازیکنان باید بتوانند به راحتی با انجام بازی به آنها دست پیدا کنند. خبر بد این است که در این هشدار بزرگی وجود دارد. بازیکنان با انجام بازی، Supply Points را به دست می آورند، به شرطی که این کار را به تنهایی انجام ندهند.

Back 4 Blood در درجه اول یک عنوان چند نفره است و توسعه دهنده Turtle Rock Studios با بازی انفرادی بازی ها را از به دست آوردن Supply Points-یا حتی دستیابی به پیشرفت-جلوگیری کرده است. مگر اینکه بازیکنان بخواهند وقت خود را هدر دهند، آنها باید دوستان خود را برای همکاری یا جستجوی سریع در یک بازی با زمان بندی جمع کنند.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید