درحال خواندن: Borderlands 3 برای دومین سالگرد خود یک کیک می گیرد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Borderlands 3

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Borderlands 3 برای دومین سالگرد خود یک کیک می گیرد

Gearbox اعلام کرده است که Borderlands 3 دو رویداد مینی 48 ساعته دارد که همزمان با جشن سالگرد بازی اجرا می شود.Borderlands 3 برای دومین سالگرد خود یک کیک می گیرد و این دروغ نیست

توسط | 23 شهریور 1400 | 0 دیدگاه

Borderlands 3

دو رویداد کوچک را در طی دو روز آینده به مناسبت سالگرد دو ساله این بازی برگزار می‌کند. با اعلام خبر در وب سایت بوردرلند، دو رویداد کوچک در حال وقوع است که هر کدام به مدت ۴۸ ساعت برگزار خواهند شد.

این دو رویداد عبارتند از Loot Monster Mayhem و Freebies at Maurice’s Black Market، که هر دو در حال حاضر زنده هستند و در ۱۵ سپتامبر ساعت ۸:۵۹صبح(PT) ۱۱:۵۹ صبح(ET) به پایان می رسد. رویداد Loot Monster Mayhem نرخ Spawn انواع دشمنان loot را افزایش می دهد، که ویژگی های اضافی را کنار می گذارد. بازیکنان همچنین می توانند در طول این رویداد ، ماشین فروش خودکار Maurice’s Black Market را جستجو کنند ، که غنیمت رایگان ارائه می دهد. ماشین فروش اتوماتیک موریس هر هفته در مکان دیگری غیر از DLC به‌وجود می‌آید (Spawn می‌شود)، بنابراین بازیکنان باید آن را پیدا کنند.

گیربکس همچنین دو کد تغییر ویژه را در طول رویداد ارائه می دهد. مورد اول سه قلم cosmetic را باز می کند، اسکین بستنی با رنگ پوسیکلر Vault Hunter به رنگ کیک ، چاقوی رنگی Freezeweapon و اسکین دستگاه Trip Echo Device. کد تغییر دوم به بازیکنان یک کلید الماس می دهد، که به Diamond Armory دسترسی پیدا می کنند، جایی که بازیکنان چهار مورد دریافت می کنند، که یکی از آنها ضمانت می شود که Legendary باشد.

Shift Codes:

  • Cosmetics: KH5J3-9BSSS-K6WF9-RT3BB-FTBCJ
  • Diamond Key: CHC3J-TCHSZ-5XCXH-FTTJJ-JZ55S

Gearbox به تازگی اعلام کرده است که Tiny Tina’s Wonderlands ، یک بازی اسپین آف (Spin of) Borderlands با الهام از Dungeons and Dragons ، در 25 مارس 2022 (۵ فروردین ۱۴۰۱) منتشر می شود.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید