درحال خواندن: به علت انتشار نسخه دوم، Call of Duty: Warzone به مدت 12 روز آفلاین خواهد بود.
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

COD Warzone

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

به علت انتشار نسخه دوم، Call of Duty: Warzone به مدت 12 روز آفلاین خواهد بود.

جوایز جدید بسیار در نسخه دوم

توسط | 20 آبان 1401 | 0 دیدگاه

به دلیل انتشار Call of Duty: Warzone 2.0 به زودی، نسخه اول این بازی بتل رویال برای مدتی آفلاین خواهد شد. اکتیویژن، Warzone را برای مدت 12 روز آفلاین می‌کند تا بر پایدار نگه داشتن نسخه تازه تمرکز کند. و البته تایید کرده‌است که آیتم های کازمتیک به بازی جدید منتقل نخواهند شد.

در آخرین پست وبلاگ Call of Duty، جزئیات نشر نسخه دوم این بازی بیان شده است. در 25 آبان (16 نوامبر) سر ساعت 8 سپیده‌دم، سرورهای Call of Duty: Warzone به طور موقت آفلاین خواهند شد و Raven Software پیشبینی می‌کند که سرویس باید سر ساعت 10 صبح روز 28 نوامبر باید در دسترس قرار گیرد

COD Warzone

Call of Duty: Warzone 2.0 در تاریخ 25 آبان (16 نوامبر) در ساعت 10 صبح به منظور بخشی از فصل 1 از Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد. با این تعطیلی Warzone 1، توسعه دهندگان در Raven Software برروی اطمینان از این که اکوسیستم بازی رایگان جدید به طور موثر در حال اجرا است، متمرکز خواهند کرد.

این وبلاگ همچنین اشاره می‌کند که این مساله به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا خود را برای تعطیلات آینده ایالات‌متحده حاضر کنند و اطمینان حاصل کنند که همه چیز در هر دو بازی “کاملا پایدار” است.

وارزون اصلی بعدا به صورت Call of Duty: Warzone Caldera بازپخش خواهد شد، و بازیکنان می‌توانند نسخه 2.0 را به صورت رایگان در مدت این دوره قطعی بازبینی کنند. همچنین “چند آیتم” وجود دارد که به بازیکنان وارزون 1 به‌جهت استفاده در وارزون 2.0 داده خواهد شد.

COD Warzone FREEGAMES 3

با این حال آیتم‌های کازمتیک بازیکنان از وارزون 1 به 2 منتقل نخواهد شد. انتشار Caldera هنوز هم به عنوان یک بازی جداگانه از Modern Warfare II در نظر گرفته می‌شود. XP سلاح‌ها، inventory‌ها، محتوای بتل پس و باندل‌ها فقط در Caldera در دسترس خواهند بود. اکتیویژن توضیح داد که این امر به دلیل بروز چند مانع می‌باشد.

این قصد در پی یک ترکیب از بازخورد جامعه بازی، محدودیت‌های فنی، و نیاز به آسان‌سازی Warzone آینده و به‌قصد تشکیل تجربه‌ای یکپارچه و در حال حرکت به سمت جلو است.

اکتیویژن | Activision

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید