درحال خواندن: Call of Duty: Warzone 2.0 برای گرفتن تاج تیراندازی می آید
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Call of Duty: Warzone 2

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Call of Duty: Warzone 2.0 برای گرفتن تاج تیراندازی می آید

DMZ برداشت Infinity Ward از بازی هایی مانند Escape from Tarkov و Hunt: Showdown است.

توسط | 25 شهریور 1401 | 0 دیدگاه

در سال گذشته، اخبار و شایعات در مورد یک حالت مرموز جدید Warzone که گیم‌پلی «sandbox» و دشمنان هوش مصنوعی را در خود جای داده بود، صحبت می‌کرد. امروز، Infinity Ward تأیید کرد که Warzone 2.0 دارای حالتی به نام DMZ است، یک “extraction mode” که بسیار شبیه به Hunt: Showdown و Escape From Tarkov است.

Infinity Ward هنوز از جزئیات بیشتر خودداری کرده، اما می‌دانیم که DMZ به بازیکنان اجازه می‌دهد وارد نقشه شوند، به اهداف خود برسند و هر زمان که بخواهند آن را استخراج کنند. این یک تغییر قابل توجه نسبت به فرمت استاندارد بتل رویال (که Warzone 2.0 نیز شامل خواهد شد) است که بازیکنان را مجبور می کند تا زمانی که تنها یک بازیکن یا تیم زنده بماند، به مناطق بازی تصادفی بروند.

DMZ همچنین فاز خرید اسلحه و تجهیزات دیگر تیراندازهای استخراج را اتخاذ خواهد کرد. یک پست وبلاگ متمرکز بر Warzone 2.0 که امروز منتشر شد، می‌گوید که شما “تجهیزاتی را جمع آوری می کنید تا در موجودی Call of Duty: Warzone 2.0 خود نگه دارید و از مسابقه ای به مسابقه دیگر استفاده کنید.”

Call of Duty: Warzone 2

من انتظار دارم که این بازی بسیار شبیه به Hunt و Tarkov باشد، جایی که بازیکنان اسلحه و تجهیزات را از یک فروشگاه درون بازی خریداری می‌کنند و آن را بارگیری می‌کنند و وارد مسابقه می‌شوند، و اگر قبل از استخراج بمیرید، هر چیزی که خریده اند از بین می رود. Loadouts قلب Warzone از زمان راه اندازی این بازی بوده است، بنابراین این یک تناسب طبیعی است، اما من انتظار دارم Infinity Ward پیچش های خاص خود را داشته باشد.
Warzone 2.0 امسال منتشر می‌شود، مدتی پس از انتشار Modern Warfare 2 در 6 آبان (28 اکتبر). این نقشه با نقشه جدیدی به نام Al Mazrah عرضه می‌شود که ظاهراً بزرگترین نقشه Warzone تا به امروز است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید