با ما در تماس باشید

هر گونه سوالی درباره روند کارکرد شرکت فری گیمز، سیاست حریم خصوصی و کپی رایت و یا پیشنهاد، انتقاد، همکاری و… دارید میتوانید با ما در ارتباط باشید.

[email protected]
بوشهر، بندر گناوه، خیابان فضیلت جنب جهاد کشاورزی فرعی ۶ پلاک ۱, 7531996763
شنبه, یکشنبه, دوشنبه, سه‌شنبه, چهارشنبه7:00 – 00:00
پنج‌شنبه09:00 – 13:00
+989170826003
+989036144235

ایمیل

تلفن

به زودی

مکان

به زودی

سوالات متداول

چگونه بازی خود را در سایت ثبت کنیم؟ (توسعه دهنگان)

میتوانید از طریق بخش تماس باما و تیکت درخواست خود را ثبت کنید و در صورت نیاز به راهنمایی از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ترافیک دانلودی از فری گیمز نیم‌بهاست؟

بله، در حال حاضر ترافیک دانلودی فری گیمز نیم‌بها محاسبه می‌گردد. همچنین فری گیمز در صدد دریافت ترافیک دانلودی رایگان برای کاربران است.

چگونه تبلیغات خود را در سایت ثبت کنیم

بهترین پیشنهاد ما از طریق تیکتینگ است. اما میتوانید از طریق بخش زیر (ارسال ایمیل) نیز اقدام نمایید. علاوه بر این میتوانید از طریق چت آنلاین کمپانی راهنمایی های لازمه را دریافت نمائید .

آیا تمام خدمات فری گیمز رایگان ارائه می‌گردد؟

بله، فری گیمز برای حمایت از عرصه توسعه بازی های ویدیویی و نشر انواع مختلف بازی ها  و به جهت تعهد به مشتری مداری در حال حاضر تمامی خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می‌دهد

ثبت تبلیغات در کدام قسمت سایت امکان پذیر است؟

ثبت تبلیغ با توجه به طراحی پویای فری گیمز در تمامی مکان های سایت امکان پذیر است، برای تایید و ثبت تبلیغ خود در مکان مورد نظر با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین برای پاسخگویی سریع در ارتباط باشید.

هزینه ثبت تبلیغات در فری گیمز چه مقدار است؟

هزینه تبلیغات در فری گیمز وابسته به مکان ثبت تبلیغ متفاوت بوده و به تمایل کاربر به ثبت تبلیغ در مکان های مختلف سایت وابسته است. 

 

فری گیمز آماده دریافت تبلیغات شماست

جهت ثبت تبلیغات خود در کمپانی فری گیمز با شرایط ویژه از طریق ایمیل، تیکت و چت آنلاین اقدام نمائید.

در پینترست پین کنید