با ما در تماس باشید

هر گونه سوالی درباره روند کارکرد شرکت فری گیمز، سیاست حریم خصوصی و کپی رایت و یا پیشنهاد، انتقاد، همکاری و… دارید میتوانید با ما در ارتباط باشید. و اگر در نحوه خرید محصولات استفاده از خدمات و… سوال دارید میتوانید از پشتیبانی زنده و یا تیکتینگ وب سایت استفاده کنید.

ایمیل

تلفن

به زودی

مکان

به زودی

سوالات متداول

چگونه بازی خود را در سایت ثبت کنیم؟ (توسعه دهنگان)

میتوانید از طریق بخش تماس باما و تیکت درخواست خود را ثبت کنید و در صورت نیاز به راهنمایی از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ترافیک دانلودی از فری گیمز نیم‌بهاست؟

بله، در حال حاضر ترافیک دانلودی فری گیمز نیم‌بها محاسبه می‌گردد. همچنین فری گیمز در صدد دریافت ترافیک دانلودی رایگان برای کاربران است.

چگونه تبلیغات خود را در سایت ثبت کنیم

بهترین پیشنهاد ما از طریق تیکتینگ است. اما میتوانید از طریق بخش زیر (ارسال ایمیل) نیز اقدام نمایید. علاوه بر این میتوانید از طریق چت آنلاین کمپانی راهنمایی های لازمه را دریافت نمائید .

آیا تمام خدمات فری گیمز رایگان ارائه می‌گردد؟

بله، فری گیمز برای حمایت از عرصه توسعه بازی های ویدیویی و نشر انواع مختلف بازی ها  و به جهت تعهد به مشتری مداری در حال حاضر تمامی خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می‌دهد

ثبت تبلیغات در کدام قسمت سایت امکان پذیر است؟

ثبت تبلیغ با توجه به طراحی پویای فری گیمز در تمامی مکان های سایت امکان پذیر است، برای تایید و ثبت تبلیغ خود در مکان مورد نظر با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین برای پاسخگویی سریع در ارتباط باشید.

هزینه ثبت تبلیغات در فری گیمز چه مقدار است؟

هزینه تبلیغات در فری گیمز وابسته به مکان ثبت تبلیغ متفاوت بوده و به تمایل کاربر به ثبت تبلیغ در مکان های مختلف سایت وابسته است. 

 

فری گیمز آماده دریافت تبلیغات شماست

جهت ثبت تبلیغات خود در کمپانی فری گیمز با شرایط ویژه از طریق ایمیل، تیکت و چت آنلاین اقدام نمائید.

دفتر کار

به زودی

ساعات

۶ صبح تا ۸ شب ایران
تمام روز ها

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید