درحال خواندن: Dark Souls 3 با سرعت 60 FPS بر روی Xbox Series X | S اجرا می‌شود، اما رزولوشن همچنان روی 900p قفل است
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Dark Souls 3 60FPS 900p Xbox

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Dark Souls 3 با سرعت 60 FPS بر روی Xbox Series X | S اجرا می‌شود، اما رزولوشن همچنان روی 900p قفل است

بازی سرگرم کننده اکشن-RPG به لطف FPS Boost نرم افزاری در کنسول های Xbox Series X/S به تازگی از جان تازه ای برخوردار شده است.

توسط | 24 شهریور 1400 | 0 دیدگاه

Dark Souls 3 به تازگی یک به روزرسانی روان بر روی کنسول های Xbox Series X | S منتشر کرده است، زیرا ویژگی FPS Boost سیستم در حال حاضر اجازه می دهد تا بازی کلاسیک اکشن RPG From Software با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا شود.

این مدت زمان زیادی است که Dark Souls 3 از زمان عرضه روی Xbox One در سال 2016 بر روی ۳۰ FPS قفل شده است، چیزی که سونی رقیب مایکروسافت چند وقت بعد با ارتقاء بازی به FPS ۶۰ با کنسول PS4 Pro آن را تصحیح می کند. Xbox One X تا الان نتوانسته بود به این معیار برسد، و طرفداران مجبور بودند با رزولوشن 900p با 30 FPS بازی کنند.

چند سال بعد و به لطف قدرت Backwards عقب پلی استیشن 5، Dark Souls 3 این فریم ریت را قفل نگه داشته است تا تجربه ای نرم و روان را ارائه دهد. و ایکس باکس با بروزرسانی این هفته زمینه بازی را یکنواخت می کند، تا هر دو کنسول سری ایکس باکس اکنون قادر به ارائه ثابتی معادل 60 فریم بر ثانیه در قلعه Lothric و دیگر مناطق بازی هستند.

همانطور که Eurogamer اشاره کرد، برخی از مشکلات طولانی مدت بازی همچنان وجود دارد، مانند تنظیمات بصری که در Xbox One باعث می‌شود بازی هنوز نتواند از سد 900p عبور کند.

علاوه بر مشکل رزولوشن، مزیت توانایی بازی Dark Souls 3 با زمان بارگذاری بسیار بیشتر به لطف فناوری SSD این کنسول ها و افزایش فریم ها بیش از نقص‌های نسل گذشته بازی است. متأسفانه Bloodborne هنوز با سرعت کمتر از 30 FPS بر روی کنسول های Xbox اجرا می شود.

در مورد توسعه دهنده From Software، در حال حاضر مشغول آماده سازی برای راه اندازی بازی بزرگ (Elden Ring) بعدی خود در ژانویه 2022 (۱۱ دی تا ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۰) است.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید