درحال خواندن: Dark Souls 3 پس از 7 ماه دوباره آنلاین شد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Dark Souls 3

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Dark Souls 3 پس از 7 ماه دوباره آنلاین شد

From Soft می‌گوید که Dark Souls 1 و 2 پس از رفع نقص امنیتی که در ژانویه () کشف شده بود، دنبال می‌شوند.

توسط | 8 شهریور 1401 | 0 دیدگاه

پس از گذشت هفت ماه آرام برای Dark Souls 3 PvPers، سرورهای کامپیوتر های شخصی بالاخره به حیات خود بازگشتند و ویژگی های آنلاین بازی را احیا کردند که از زمان کشف یک آسیب پذیری امنیتی جدی در کدهای بازی، این سرور ها غیر فعال بودند.

این بدان معناست که بازیکنان Dark Souls 3 می‌توانند بار دیگر از هیجان‌های تهاجمات بازیکنان، احضار، و تحریف سیستم پیام‌رسانی بازی برای نوشتن برخی از کثیف‌ترین چیزهایی که می‌توان تصور کرد، لذت ببرند. در توییتی که رستاخیز آنلاین DS3 (Dark Souls 3) را اعلام کرد، FromSoft نشان داد که همان ویژگی‌های Dark Souls 1 و 2 در کوتاه‌مدت دنبال خواهند شد. با هر شانسی، این بار بیش از نیم سال طول نمی کشد.

توئیت: ویژگی های آنلاین نسخه کامپیوتر Dark Souls 3 دوباره فعال شد. ما در حال تلاش برای بازیابی این ویژگی‌ها برای سایر عناوین #DarkSouls هستیم و زمانی که دوباره در خدمت هستند به شما اطلاع خواهیم داد. یک بار دیگر از شکیبایی و حمایت شما سپاسگزاریم.

آسیب‌پذیری که باعث این همه خشم شد، رویداد بسیار بدی بود. این اکسپلویت که توسط یکی از علاقه مندان به Souls به نام SkeleMann منتشر شد، به مهاجمان این امکان را می داد تا به کامپیوتر های شخصی بازیکنان دسترسی سطح پایین داشته باشند و کارهایی مانند سرقت اطلاعات ورود به سیستم، اجرای برنامه های افراد را به طور کامل انجام دهند. خوشبختانه، سرورها قبل از اینکه موارد مستندی مبنی بر استفاده مخرب از آن وجود داشته باشد، خاموش شدند، اما وقتی در نظر بگیرید که چند نفر هنوز بازی‌های اصلی Dark Souls را هر روز بازی می‌کنند، بسیار وحشتناک است.

زمان زیادی گذشته است، اما خوب است که Dark Souls 3 به آرامی به هوش می آید. برای مدتی در آنجا، بازیکنان شروع به نگرانی کردند که استودیو ممکن است سرورها را برای همیشه آفلاین بگذارد، به خصوص زمانی که برچسب‌های چند نفره سری از صفحات استیم ناپدید شدند. فروم سافت با عرضه Elden Ring در سال‌ 2022 منحرف شده است، که تا حدودی توضیح می‌دهد که چرا زمان زیادی برای بازگرداندن بازی‌های Souls به حالت عادی طول کشیده است، اما هنوز هم این که مجموعه‌ای از بازی‌های معروف و داستانی مانند این بازی‌ها به نوعی وحشی است. به نظر می رسید که اینها برای یک و نیم سال کامل در هاله ای از ابهام قرار داشته باشند.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید