درحال خواندن: Destiny 2: چگونه Halo Battle Rifle و سایر تفنگ های سالگرد را بدست آوریم
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Destiny 2

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Destiny 2: چگونه Halo Battle Rifle و سایر تفنگ های سالگرد را بدست آوریم

حتی اگر بسته جدید Bungie 30th Anniversary Pack را نخرید، می توانید در فعالیت جدید شرکت کنید و اسلحه هایی با الهام از بازی های قدیمی Bungie به دست آورید.

توسط | 17 آذر 1400 | 0 دیدگاه

یکی از مطلوب‌ترین سلاح‌های جدید که به عنوان بخشی از رویداد 30 سالگی بانجی Destiny 2 به دست شما می‌رسد، تفنگ‌های الهام‌گرفته از Halo آن هستند. Bungie از گذشته خود استفاده کرده و مجموعه‌ای از سلاح‌های جدید را شامل می‌شود که بیش از اندکی شبیه به سلاح‌های بازی‌های گذشته‌اش است، و این شامل سلاح‌هایی مانند Halo Battle Rifle نیز می‌شود. در اینجا نحوه دستیابی به آنها آورده شده است.

اصلی ترین فعالیت جدید با این بروزرسانی حالت شش نفره است که به صورت رایگان برای همه در دسترس است. Dares of Eternity، همانطور که به آن گفته می شود، عمل را از دویدن به اجرا با انواع اصلاح کننده ها، انواع دشمن و حتی یک مسیر با مانع ترکیب می‌کند. همه اینها بسیار عجیب است، زیرا ظاهر یک نمایش بازی را به خود می گیرد که توسط Xur میزبانی می شود. با تکمیل مسابقات Dares of Eternity، کلیدهای گنج را به دست خواهید آورد، که بلیط شما برای به دست آوردن آسان اسلحه های جدید است.

Destiny-2-FreeGames01
در Eternity که در نقشه Director قرار دارد، می توانید به مقصد جدید Xur’s Treasure Hoard بروید. پس از رسیدن، به سادگی راه خود را به سمت انتهای سکوی مشرف به اتاق گنج پیش ببرید و یک صندوقچه خواهید دید. می توانید از یک کلید گنج برای باز کردن قفسه استفاده کنید، که تضمین می کند یکی از سلاح های 30 سالگی را به شما پاداش دهد. می‌توانید هر چند بار که می‌خواهید قفسه را باز کنید تا اسلحه‌های بیشتری و رول‌های مختلف روی آن‌ها قرار دهید، البته توجه داشته باشید که این تنها کاربرد این کلیدها نیست!

اگر به اطراف اتاق نگاه کنید، صندوق های پاداش اضافی را خواهید دید که هر کدام حاوی نوع خاصی از زره برای هر یک از سه کلاس است. برای باز کردن هر یک از این کلیدها باید چندین کلید گنج را کش کنید (و با تکمیل Dares of Eternity به رتبه مورد نیاز Strange Favor ارتقا یافته اید). از جمله سلاح هایی که می توانید از قفسه بگیرید می توان به تفنگ جنگی به سبک Halo و همچنین یک تفنگ به سبک Covenant Carbine و یک شمشیر به سبک Energy Sword اشاره کرد.

ما هنوز همه آنها را به دست نیاورده‌ایم، اما در صورت دستیابی به تعداد بیشتری از آنها و یافتن راه‌های جایگزین برای دستیابی به این سلاح‌ها، گزارش خواهیم داد. همچنین شایان ذکر است که Halo magnum که در اینجا به عنوان Forerunner شناخته می شود نیز اضافه شده است، اما شما از طریق یک جستجوی عجیب و غریب جداگانه به آن دست خواهید یافت.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید