JUMP INTO BATTLEFIELD V AND RECEIVE TWO HOLIDAY GIFTS

تازه ها
۱ دیدگاه

بعد از شش سال در برزخ ، سری Darksiders با یک جنگجوی جدید و وحشی برگشته است که حکومت را به دست می‌گیرد . خشم ، بعد از جنگ برادرانش و مرگ به عنوان سومین نفر از مردم مکاشفه ، the و least خواهر و برادرش است . خوبه ، چون تو یک لشکر از شیاطین داری که از اونجا عبور کنن و وقت زیادی برای انجام دادن ندارن . ماموریت الهی خود را ترک کنید و Darksiders سوم را از THQ شمال اروپا با Premier دسترسی Origin بازی کنید .

شما می‌توانید بازی‌های بسیار فوق‌العاده‌ای را بازی کنید وقتی که شما به “صدراعظم دسترسی ” ملحق می‌شوید – نه تنها آخرین و بزرگ‌ترین titles . دسترسی به منشا با بیش از ۱۲۵ بازی از شرکت الکترونیک آرتز و شرکای ما در سراسر دنیا پر شده‌است و ما هر ماه بیشتر می‌شویم . این یک تن چیزها برای بازی کردن است ، و انتخاب کردن فقط یک کار دلهره‌آور است . بنابراین ، هر ماه برخی از عناوین مورد علاقه خود را مورد توجه قرار می‌دهیم تا شما بدانید که چرا باید این کار را در این لحظه انجام دهید .

خشم خود را مهار کنید
بر خلاف برادرانش ، که برای اهداف نسبتا ً noble در Darksiders و Darksiders دوم می‌جنگیدند ، در حالی که مرگ برای بازگردانی نام خوب برادرش مبارزه می‌کرد، خشم هیچ انگیزه بزرگی ندارد : او ماموریتی برای کشتن هفت Sins کشنده به او داده‌است و او آن را برای سرگرمی به کار می‌برد . تو برای کار کردن با من سلاح زیادی به دست دادی ، اما بهترین دوستت ، شلاق زنجیره‌ای است ، که تو برای عبور از دنیا و کشتن شیاطین به اندازه برابر استفاده می‌کنی .

بر خلاف بخش‌های قبلی این مجموعه ، جهان از ابتدا باز است و به شما اجازه می‌دهد در جستجوی اهداف خود یک محیط عظیم را کشف کنید . هیچ نقشه کوچکی برای هدایت شما در اینجا وجود ندارد ، اما شما یک قطب‌نما برای هشدار دادن به زمانی که در حال بستن به یک گناه هستید ، دارید ، بنابراین سفر مانند یک سری مراحل و بیشتر شبیه به یک شکار واقعی است .

شما در مبارزه هستید

علی‌رغم این تغییرات ، Darksiders III هنوز هم قطعا ً یک بازی Darksiders است : طرح‌های شخصیتی اغراق‌آمیز ، اقدام وحشیانه ، و حتی خود بازی ، همه بخشی از جاذبه این سری هستند – و آن‌ها در بیل‌های سیاه هستند . او خودش همه چیز را با یک شخصیت سرسخت و وحشیانه پیوند می‌زند که به اندازه خود مجموعه صادق است . اگر برای انفجار از گذشته‌ای که در آن زمان کاملا ً بر روی آن احساس می‌شود ، آماده باشید ، به Darksiders سوم با نخست‌وزیر دسترسی Origin و باران به جهنم سرازیر شوید .

 

Tags: , ,

این مطلب را دوست داشتی؟ پس زودی با دوستات به اشتراک بزارش 😀

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست