درحال خواندن: رئیس سابق Hearthstone می گوید Marvel Snap “بزرگترین بازی کارتی تمام دوران” خواهد بود
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

تصویر شاخص Marvel snap

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

رئیس سابق Hearthstone می گوید Marvel Snap “بزرگترین بازی کارتی تمام دوران” خواهد بود

بن برود از Second Dinner به ما می گوید که چرا سادگی و سرعت کلید تبدیل شدن اسنپ به CCG بزرگ بعدی است.

توسط | 26 مهر 1401 | 0 دیدگاه

بن برود (Ben Brode) از Second Dinner احساس می‌کند که در یک ماموریت با Marvel snap است. پایان بازی او لژیونی از طرفداران سرسخت مارول را که هرگز بازی‌های کارتی انجام نمی‌دهند یا مرعوب این ژانر نشده‌اند، تبدیل به تبدیل‌شدگان دیجیتالی CCG می‌کند.

برود Marvel snap را “بازی کارتی عالی” برای هر کسی که قبلاً بازی در سبک کارتی را امتحان نکرده است می‌نامد. با در نظر گرفتن سابقه او به عنوان کارگردان بازی در دورانی که به طور گسترده به عنوان دوران طلایی Hearthstone شناخته می شود، او ممکن است به چیزی برسد.

چیزی که Marvel snap را از بازی‌های دیگری مانند Hearthstone و Runeterra متمایز می‌کند، سرعت و آسان بودن مسابقات است.

گیم پلی اصلی snap از زمانی که اوایل تابستان آن را بررسی کردیم، تغییر چندانی نکرده است. رقبا در شش نوبت با یک عرشه 12 کارتی با همدیگر روبرو می‌شوند که شامل همه قهرمانان و شروران مورد علاقه مارول شما می‌شود که برای کنترل در سه میدان نبرد تصادفی مبارزه می‌کنند. هدف ساده است: مسابقه را با کسب بیشترین امتیاز در دو مکان از سه مکان به پایان برسانید.

وقتی برود آن را با کار بر روی Hearthstone مقایسه می‌کند، بر این تمرکز می‌کند که تیم چگونه «مانع ورود کم» Marvel snap را طراحی کرده است. “ساختن یک بازی به این سادگی اما دارای این عمق بسیار چالش برانگیز است.” او به شوخی گفت که ساختن یک بازی با عمق زیاد آسان است. “شما فقط می توانید قوانین را اضافه کنید”، اما در نهایت برای بازیکنان جدید و از کار افتاده “غیب کننده” می شود.

برود تصمیم گرفت چیزهایی را که بازیکنان جدید را می‌ترساند حذف کند و ساده ترین کارت های ممکن را بدون از دست دادن عمق مورد نیاز برای اطمینان از سرگرمی طولانی مدت ایجاد کند. “ما تعداد کمتری روی یک کارت نسبت به هر بازی با کارت دیگری داریم. انواع کارت کمتری نسبت به هر بازی با ورق دیگری داریم. فقط یک نوع کارت وجود دارد؛ کارت، همین!

گیم پلی Marvel snap

ساختن یک بازی به این سادگی اما دارای این عمق بسیار چالش برانگیز است.

Ben Brode، مدیر ارشد توسعه

برود گفت که برای ساختن مسابقات Marvel snap به طول مناسب نیاز به تست بازی زیاد است. ما همه گزینه‌ها را امتحان کردیم. پنج دور، شش دور، هفت پیچ را امتحان کردیم. در نهایت، شش عدد جادویی بود زیرا به گفته او این عدد  “ترکیب عالی از بازی های

سریع را در حالی که ترکیب های جالب انجام می‌دهند” به بازیکنان می‌دهد. او به من گفت که می‌خواهد بازیکن در هر مسابقه احساس “باهوشی و زیرکی” کند.

در مورد کارت‌ها، ما در مورد نحوه مدیریت Marvel snap با مجموعه کارت‌ها و برنامه‌هایی برای حفظ عادلانه و متعادل نگه داشتن چیزها برای بازیکنانی که دارای دک‌های رقابتی کمتری هستند، صحبت کردیم، به خصوص پس از کنار گذاشتن استراتژی بحث‌برانگیز درآمدزایی قبلی اسنپ. برخلاف سایر CCGها، هیچ بسته کارتی برای خرید یا باز کردن قفل در اینجا وجود ندارد. کارت‌های جدید پشت پیشرفت در نسخه battle pass آن قرار دارند.

Ben Brode

Ben Brode

بنیانگذار / مدیر ارشد توسعه در Second Dinner
بن برود 15 سال کهنه کار در Blizzard Entertainment بود که به عنوان آزمایش کننده QA در Warcraft III قبل از اینکه در تیم Hearthstone از جمله طراح اصلی و کارگردان بازی Hearthstone از 2016-2018 در نقش های متعددی فعالیت کند، شروع به کار کرد. Brode یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد توسعه در Second Dinner است. اولین بازی این استودیو Marvel Snap است

ترس برای هر بازیکن جدید این است که در برابر شخصی با کارت های بسیار برتر با چیزهایی که هرگز ندیده اید، همسان شود. برود توضیح داد که برای حفظ همه چیز در یک زمین بازی، سیستم تطبیق اسنپ فقط شما را در مقابل افرادی با مجموعه کارت های مشابه قرار می دهد. این به این معنی است که هم شما و هم دسته‌های 12 کارتی حریف‌تان از کارت‌هایی که قبلاً باز کرده‌اید، کم و بیش از همان دسته کارت‌هایی تهیه می‌شوند.

اکنون که Marvel snap در آستانه خروج از نسخه بتا و عرضه جهانی است، از برود پرسیده شد که چقدر هیجان زده است. “من فکر می کنم Marvel snap بزرگترین بازی کاتی تمام دوران خواهد بود.” او این بیانیه معمولاً مطمئن را دنبال کرد و گفت که “تجربه زیادی در افزایش اندازه ژانر بازی کارتی دارد. این تیم که روی Marvel snap کار کرده است بهترین در صنعت است و [Marvel snap] بسیار بزرگ خواهد بود.”

آیا مارول اسنپ انتظارات بالای بن را برآورده خواهد کرد؟ این بازی برای اندروید، IOS و کامپیوتر منتشر شده است.

گیم پلی Marvel snap 02

می‌توانید برای افزایش‌هایی که کارت‌ها را در آن مسیرها سریع‌تر باز می‌کنند یا برای انواع سرگرم‌کننده‌ای که ظاهر کارت را تغییر می‌دهند، پرداخت کنید. بنابراین می توانید کارت Kang The Conqueror را بگیرید و آن را به Kang the Cosmic DJ یا مورد علاقه شخصی من، Baby Doctor Doom تبدیل کنید.

تمام کارت‌ها را می‌توان به سادگی با بازی بیشتر بازی باز کرد. برود از شما می‌خواهد که «کارت‌هایتان را به دست بیاورید» اما همچنین می‌خواهد احساس کنید که می‌توانید با کارت‌هایی که قبلاً دارید، یک دسته قدرتمند بسازید. کارت‌هایی که بعداً قفل آن‌ها را باز می‌کنید قوی‌تر نیستند، فقط متفاوت هستند. این گزینه‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.»

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید