درحال خواندن: همه از Steam Deck خود مانند یک Nintendo Switch بهتر استفاده می کنند
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Valve Steam Deck in use while sat outdoors

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

همه از Steam Deck خود مانند یک Nintendo Switch بهتر استفاده می کنند

بازی‌های Steam Deck در ماه آگوست این تمایز را آشکار می‌کنند.

توسط | 13 شهریور 1401 | 0 دیدگاه

کاربران Steam Deck، علیرغم داشتن یک کامپیوتر دستی و به طرز شگفت انگیزی قدرتمند، در درجه اول از آن مانند یک نینتندو سوییچ ارتقا یافته استفاده می‌کنند.

Valve فهرستی از پر اجراترین (بیشترین تعداد بازیکن) بازی‌های (بر اساس تعداد ساعت) دستی (بازی‌هایی که بر روی کنسول های دستی اجرا می‌شوند) منتشر کرد و تا حد زیادی شامل مواردی است که در کنسول نینتندو نیز موجود است. Vampire Survivors که در حال حاضر نسخه سوییچ ندارد، در صدر قرار دارد، اما Cult of the Lamb، Stardew Valley، Hades، Skyrim و Monster Hunter Rise همگی بازی‌هایی هستند که به خوبی روی کنسول دستی نینتندو کار می‌کنند. و من مطمئن هستم که دارندگان سوییچ آرزو می‌کنند که می‌توانند نسخه‌ای از مرد عنکبوتی و الدن رینگ داشته باشند

Steam Deck واقعاً پاسخی برای عامل شکل نینتندو سوییچ است که می‌تواند بازی های مدرن را اجرا کند. تنها اخطار واقعی این است که سخت‌افزار قوی‌تر آن بر عمر باتری تأثیر می‌گذارد، بنابراین هرکسی که Elden Ring یا سایر بازی‌های جدیدتر را اجرا می‌کند، باید به خوبی از دستگاه نگه‌داری کند

جای تعجب نیست که هیچ یک از بازی های موجود در لیست، به جز Skyrim، اول شخص نیستند و هیچ یک از محبوب ترین بازی های FPS رقابتی Steam نیز در آن وجود ندارد. تلاش برای لمس انگشتی برای رقابت در مسابقه CS: GO با بازیکنان موس و کیبورد بیهوده به نظر می رسد. بازی‌های بدون FPS منطقی‌تر هستند: Multiverse دارای قابلیت بازی متقابل با کنسول‌ها است، بنابراین اجرای آن در Steam Deck آنقدرها هم مجازات نیست.

بازی‌های دارای آنتی چیت برای افزودن سازگاری به کمی کار بیشتر از توسعه‌دهندگان نیاز دارند، به همین دلیل است که Multiversus (Easy Anti-Cheat) رونق گرفته است، اما Destiny 2 (BattlEye) اینطور نیست و Bungie برنامه‌ای برای اضافه کردن پشتیبانی از آنتی چیت در Steam Deck ندارد. و اگر بخواهید آن را بازی کنید، شما را مجازات خواهد کرد.

Steam Deck نه تنها نینتندو سوییچ بهتری است، بلکه می‌تواند به معنای واقعی کلمه یک نینتندو دستی نیز از طریق شبیه‌سازی باشد. اوایل این هفته، کاربر توییتر GameXData یک بازی 3DS را در Steam Deck نشان داد که صفحه نمایش دوم آن را نیز شبیه سازی کرده بود. کنسول نینتندو حتی نمی تواند این کار را انجام دهد.

تقریباً 10 درصد از مجموعه عظیم بازی‌های Steam در Steam Deck قابل بازی هستند. بزرگ‌ترین بازی‌های امسال نه تنها قابل بازی هستند، بلکه در حال بازی هستند، و اگر آن‌ها را با قابلیت‌های شبیه‌سازی فوق‌العاده آن ترکیب کنید، به نظر می‌رسد که این بازی دستی است!

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید