درحال خواندن: 25 میلیون بازیکن برای Call of Duty: Warzone 2 در کمتر از تنها یک هفته
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

Warzone 2

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

25 میلیون بازیکن برای Call of Duty: Warzone 2 در کمتر از تنها یک هفته

به رغم وجود سرورهای کند، Warzone شروعی طوفانی داشت

توسط | 1 آذر 1401 | 0 دیدگاه

بازی Call of Duty: Warzone 2 هفته گذشته منتشر شد، و در حال حاضر این بتل رویال جدید بیش از 25 میلیون بازیکن دارد.

حساب رسمی سری بازی‌های Call of Duty از بازیکنان Warzone 2 برای دستیابی به این موفقیت در توییتر تشکر کرد، و البته برخی از کاربران به این خبر با ترکیبی از هیاهو و شکایات در مورد کندی و ناپایداری سرور‌ها واکنش نشان دادند.

در حالی که این نقطه عطف بزرگ نشان می‌دهد که مشکلات اولیه سرعت حرکت Warzone را کم نکرده است، این بازی بتل رویال چندین اشکال ناامید‌کننده را نیز تجربه کرده‌است. کمی پس از شروع به کار آن، برخی بازیکنان در شبکه اجتماعی ردیت یک خطای عجیب را گزارش کردند، خطایی که آن‌ها را از بازی بیرون میاندازد و از آن‌ها می‌خواهد که Modern Warfare 2 را بخرند حتی اگر آن را پیشتر خریده باشند.

Call of Duty: Warzone 2

Warzone 2

یک اشکال دیگر برخی از مدل‌ها را نامرئی می‌کند، و باعث می‌شود افراد در فضای باز قرار بگیرند و یا به علت این مسأله توسط دشمنان نامرئی مورد هدف قرار گیرند. ویدیو‌های ضبط‌شده از این مشکل نامرئی شدن در کانال یوتیوب کاربرانی مانند SuperEvan نشان می‌دهد که بازیکنان بدون هیچ منبع مشخصی از حمله، جان خود را از دست داده‌اند، اما فیلم Kill Cam نشان می‌دهد که بازیکنان نامرئی کجا پنهان شده‌اند و پس از مرگ در معرض دید قرار می‌گیرند.

قبل از انتشار Warzone 2 اکتیویژن برنامه‌های خود را برای آفلاین کردن بازی اول این سری به مدت 12 روز قبل از راه‌اندازی Warzone 2 اعلام کرده بود. این آفلاین شدن بخشی از استراتژی بزرگ‌تر این کمپانی برای اطمینان از اینکه هر دو بازی کاملاً پایدار هستند بود، و بازیکنان Warzone جوایزی را به منظور جبران دریافت کردند.

کمپانی توسعه دهنده Raven Software، تعدادی از مسائل گزارش‌شده Warzone، اما نه همه آن‌ها را در Trello Board خود تأیید کرده‌است.

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید