درحال خواندن: Xbox Games With Gold برای 9 مهر تا 9 آبان 1400 اعلام شد
نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

تصویر شاخص Xbox Games With Gold

زمان مطالعه: (تعداد کلمات: )

Xbox Games With Gold برای 9 مهر تا 9 آبان 1400 اعلام شد

توسط | 9 مهر 1400 | 0 دیدگاه

Xbox Games With Gold

مایکروسافت عناوین رایگان Xbox Games With Gold را که در ماه اکتبر عرضه می شود، اعلام کرده است و در مجموع چهار عنوان وجود دارد، همانطور که در سال های اخیر نیز مشاهده کرده بودیم. بازی ها عبارتند از:
Aaero
Hover
Castlevania: Harmony of Despair
Resident Evil Code: Veronica X
با دو نسخه روی Xbox 360 و دو مورد دیگر بر روی Xbox One.

مشترکان Xbox Live Gold می توانند این عناوین را به عنوان بخشی از اشتراک خود دریافت کنند. اعضای Xbox Game Pass Ultimate نیز می توانند آنها را دریافت کنند، زیرا Gold در این پیشنهاد قرار دارد.

Aaero یک بازی ایکس باکس وان است که بازیکنان در محیط های سورئال به رقابت می پردازند و کارگردانان حماسی را به عهده می گیرند. این بازی دارای موسیقی مجاز از Noisia ، Flux Pavilion ، Katy B ، The Prototypes و Neosignal است. Aaero از 1 تا 31 اکتبر رایگان است. (۹ مهر تا ۹ آبان)

اگر قبلاً اشتراک Xbox Live Gold یا Game Pass Ultimate ندارید، مایکروسافت در حال حاضر شرایط خوبی را برای مشترکین جدید ارائه می کند. شما می توانید اشتراک سه ماه Game Pass Ultimate را تنها با 1 دلار دریافت کنید.

Hover همچنین یک بازی Xbox One است. در یک دنیای باز سه بعدی قرار می گیرید، به گروهی سرکش معروف به Gamers ملحق می شوید و سپس با اجرای بدلکاری و ترکیب در سفر خود به ایستگاه مداری با قانون مبارزه می کنید. هاور از 16 اکتبر تا 15 نوامبر رایگان خواهد بود.

Harmony of Despair، در عین حال، یک عنوان اسکرول جانبی Xbox 360 است. در خطی از توضیحات بازی آمده است: “برای غلبه بر دشمن قدیمی خود، دراکولا، وارد سایه های خانه جهنم شوید.” Harmony of Despair از حداکثر شش بازیکن در Co-op پشتیبانی می کند. Harmony of Despair از 1 تا 15 اکتبر رایگان است.

سرانجام، Resident Evil Code: Veronica X بازی کلاسیک Capcom است که در آن شما باید به کلر ردفیلد کمک کنید تا برادرش کریس را پیدا کند، که در اروپا گم شده است. Resident Evil Code: Veronica X از 16 تا 31 اکتبر رایگان است.

در حالی که باید کمی بیشتر منتظر بمانید تا بازی های ماه اکتبر ظاهر شوند ، مطمئن شوید که عناوین باقی مانده بازی های سپتامبر Gold را قبل از انقضای آنها به دست آورید.

Xbox Games With Gold October 2021

بازی های طلایی Xbox در اکتبر ۲۰۲۱

بازی های رایگان طلایی Xbox برای October 2021

  • بازی Aaero در October 1-31
  • بازی Hover در October 16-November 15
  • بازی Castlevania: Harmony of Despair در October 1-15
  • بازی Resident Evil Code: Veronica X در October 16-31

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

نقد و بررسی بازی Marvel Snap

آیا دوست دارید نگهبانان کهکشان را مانند موم در کف دستانتان داشته باشید؟ نگهبانانی که در بازی، تفنگ‌هایی آتشین دارند و حتی یک بار دیگر در کنار وندا...

FreeGames Logo SVG

مشترک خبرنامه ما شوید

 

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و اتفاقات فری گیمز و یا مطلع شدن از شروع مسابقات، جنشواره ها و... حتما پیشنهاد می‌کنیم عضور خبرنامه فری گیمز شوید! 

با موفقیت مشترک شدید!

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید