زمان بارگیری طولانی شد؟ کلیک کنید.
در حال بارگیری، لطفا شکیبا باشید.
در حال خواندن: دانلود Warrior Defense – بازی دفاع جنگجو اندروید

تازه ها

 

زمان مطالعه: ( تعداد کلمات: )

دانلود Warrior Defense – بازی دفاع جنگجو اندروید

Warrior Defense یکی از بازی های جدید برای اندروید در سبک استراتژیکی و Tower Defense از Full Mana Studios است که امتیاز عالی 4.8/5 را به دست آورده است. طلسم قدیمی سرزمین Vulrexia در بازی شکسته شده است و موجودات عجیب و خطرناکی به داخل شهر هجوم آورده اند تا همه چیز را به نابودی بکشند. در این میان شما وظیفه مقابله با آن ها را دارید و باید جان سالم به در ببرید.

دانلود Warrior Defense - بازی دفاع جنگجو اندروید

افرادی که در بازی Warrior Defense از دنیای دیگری آمده اند، دارای سرعت عمل و قدرت به مراتب بیشتری نسبت به نیرو های شما هستند. پس باید قدرت نظامی ارتشتان را بهبود بخشید تا توانایی نابودسازی آن ها را داشته باشید و در برابرشان شکست تلخی را تجربه نکنید. در مرحله های اولیه، تعداد دشمنانی که به سمتتان حمله ور می شوند، کم است اما باید توجه داشته باشید که قدرت نیرو های شما هم در سطح پایینی قرار دارد.

این مراحل را با اقتدار پشت سر بگذارید و با امتیازاتی که کسب کرده اید، آیتم های مورد نیاز را برای تجهیز کردن نیرو هایتان خریدرای کنید. نقشه هایی که در Warrior Defense قبل از نبرد ها می کشید، تاثیر بسیار زیادی در نتیجه به دست آمده دارند، زیرا تجهیزات نظامیتان نیاز به یک ساماندهی کلی دارند تا در موقع حمله دچار مشکل نشوند و وظایف خود را به درستی انجام دهند. به مرور زمان، نژاد های جدید تر و بهتری از سربازان در اختیار بازیکن قرار داده می شوند و با صرف هزینه ای می توانید آن ها را وارد میدان نبرد کنید و دشمن را از پای در آورید. در بازی Warrior Defense تنها به قدرت نیاز ندارید، بلکه باید در طول مدت زمانی که در هر مرحله تعیین شده است، با دشمنان مبارزه کنید. پس نباید تمامی قدرتتان را به هنگام شروع جنگ به اتمام برسانید و دیگر چیزی برای ادامه نداشته باشید.

حجم فایل : 38.47 مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

1 دیدگاه

  1. گرشا

    من این بازی را ندیده ام از کجا معلوم که خوشم نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟ 😯 😯 😯 :no: :no: :evilgrin: :evilgrin: :smug:

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید